I greet you! This TV starts with the SHARP logo and so it stays, it doesn't "do" anything else. It is equipped with mainboard + power: TP.MS6486 PB710
display: LQ315T3HC4U
Serial No: B32CH5242EB27W38112070900233
I think it's a software problem, can we find something, possibly via usb? From what I found, nothing really "fits". Thanks!
Sziasztok!
A fenti, V315H3-LE3 tepsivel szerelt tv-be keresek ledcsíkokat. (EDGE) Ha nem muszáj, nem szedném szét.
-LE2-be találtam az Alin, nem tudom, hogy ez a vége számít-e ebből a szempontból? Szalagkábeles csatlakozása van, a csati lábszáma stimmel.
Előre is köszi, ha valaki megosztja velem az egyezést, vagy a különbséget.
Sziasztok!
Áram alá helyezve a készüléket, készenléti led egyből kéken világít (indulna) de kép, illetve háttér világítás nincs. BL on vonalon semmi. Távra stb. reagál. Ha kihúzom és szerviz menüvel indítom, akkor minden rendben. Hangolható és minden funkció működik... egészen addig, míg ki nem kapcsolom. Bevallom, itt elfogytak még az ötleteim is. Tudna valaki tanácsot adni?
Köszönettel: Kiss Z. |
Tisztelt kollégák van egy készülékem javítás alatt 2-es hibakóddal. Memória csere nem oldotta meg a gondot keresek hozzá bontott digi box-ot száma F7353BMN0
Előre is köszönöm
Zsolt