Kérem, Guest és guriga ne szóljon a topichoz!
Hi!
Lenne ez a tv. Kikapcsol a háttér. Van amikor elmegy 1 napot, van mikor félóránként leáll. A kép megvan. Ha kikapcsolom bekapcsolom megy tovább, amíg le nem áll újra. A tápot és maint hajlítgatom, kopogtattam, semmi. Mi lehet, LED?
Kösz
Hi,
a címben lévő panelt keresem egy Philips 46PFL8605-höz.
Illetve tudja valaki, hogy a ZZ végű jó a ZA helyett?
Köszi!
Üdv
Sziasztok!
Adott ez a masina amiben egy cső teljesen halott volt. Cseréltem és a párok áramfelvétele szépen egyforma is lett. Viszont bekapcsoláskor fény nem jelenik meg és kb. 4-5mp elteltével visszavált készenlétre. Ezen idő alatt minden tápfesz rendben van, de az inverter meghajtó (BD9883) nem kap kapcsoló jelet. Kérdésem az lenne a gyakorlottabb kollégákhoz, hogy ezt okozhatja a meghajtó hibája vagy a main a gyanúsított? Ha jól tudom sharpék szeretik bonyolítani a dolgot és csak akkor "kapcsol" ha minden rendben van. Viszont amennyiben nem is indítja az invertert honnan tudhatna annak esetleges hibájáról... :hmmm: itt nagyon elakadtam.
Köszönettel: Kiss Z.
Tvguru segítségével sikerült megoldani! :bow: Igaz voltak értelmezési problémáim a leírtakkal (service menu) de megfejtettem. Már csak azt a fránya "K" betűt kéne valahogy eltüntetnem. (sikerült, igaz nem tudom hogyan)
Egy sorkimenőt keresnék de nem találok a neten semmit róla a típusa SHARP RTRNF2039BMZZ, még ezek vannak rajta 40332-16 és 10532880. Valaki tudna-e segíteni, honnan lehet beszerezni, vagy kapható, esetleg bontot is érdekelne