TRD101 Elromlott a vezérlő. Új vezérlő: ZKW-T713BSD A vezérlőn lévő adatok: Névleges feszültség: 36V; Áram határolás: 14+-1A; Minimális feszültség: 31.5+-0.5V. Szög: 120 fok. Beüzemelés. A kereket satuba fogtam be vízszintesen. 2A-re áramkorlátozott tápegységről csináltam az indítási próbákat. A gázkar helyére egy 10K potmétert kapcsoltam. A motor tekercseinek végeit krokodil csipesszel váltogattam, a hall cella csatlakozásait kétcsipeszes összekötő vezetékekkel. Végig kell próbálni a lehetséges változatokat, mert az összes közül csak egy-egy jó variációt találtam az előre, illetve a hátraforgatáshoz. Próbakor figyelni kell a kerék járásának egyenletességét, és az áramfelvételt, ez utóbbi a legfontosabb! A legkisebb áramfelvételre kell törekedni a legnagyobb fordulaton. Több változat működött előre, és hátra is, volt, amikor csak remegett a kerék. Az előreforgó jó változatnál teljes sebességgel az áramfelvétel 0.6A(!!!!!!) volt. A használt kivezetés variációk. Ezek a variációk a hall cellára, és a tekercsvégekre is vonatkoznak. Vezérlő kivezetései. S Z K ------------------------- Motor kivezetései. S Z K S K Z K Z S Z S K Előre menet hall cella. Vezérlő kivezetései. S Z K ------------------------- Motor kivezetései. Z S K Előre menet tekercsvégek. Vezérlő kivezetései. S Z K ------------------------- Motor kivezetései. S Z K Hátra menet hall cella. Vezérlő kivezetései. S Z K ------------------------- Motor kivezetései. S Z K Hátra menet tekercsvégek. Vezérlő kivezetései. S Z K ------------------------- Motor kivezetései. K Z S 2010.03.17.