Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SNAIGE RF360 1101A 00XX20

FRIDGE - INFO-TIPS
Type: (XLS)
Size
1.3 MB
Page
---
Category
FRIDGE
INFO-TIPS
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar snaige manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SNAIGE RF-360 RF360 1101A 00XX20 RF 360 1101 00 XX 20
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant FRIDGE forum topics:
Lg mosógép F14U2QCN2 Direct Drive motor gondok
Sziasztok. 
Dd motoros gépem nem sok volt még, ilyen problémám meg főlleg nem. Menne is a motor meg nem is. Kinlódik szegény.
Utána néztem és a jeladó hibát találtam elso körben, aztán találtam egy videót, hogyan lehet kimérni. 1-5 láb között 9,7 Kohmot mérek, az 1-4 láb között meg semmi. Videó alapján 5-15 kohm közötti értéket kellene produkálni. 
Kérdésem az lenne, hogy jól mértem, jeladó a hibás, csere segít, rendeljek bele újat vagy hülyeséget mértem, néztem? 
Esetleg még mit, hol nézzek meg? 
Köszönöm?! 
TEKA GKST60 I4 főzőlap nem nem működik(tápegység hiba). Megoldva!
Sziasztok!
TEKA GKST 60 I4 főzőlap nem kapcsolható be,mert a tápegység IC zárlatos.
Abban kérem a segítségetek,hogy a panelen lévő ICE3B0565 tápegység IC 3-as 
lábára milyen értékű ellenállás csatlakozik?
Előre is köszönöm.
Ottó
 
Whirlpool awg-052 nincs áramfelvétel (MEGOLDVA)
A fent nevezett mosógép programtárcsa eltekerésekor szikrázott, csattanás hallatszott a biztosítékot leverte. Azóta nincs áramfelvétele, egyik kapcsoló állásban sem. A burkolatot lebontva, a főkapcsolót, motort, fűtőszálat mértem, azok rendben vannak. Illetve égésnyomok, zárlat után kutattam. Semmi értékelhetőt nem találtam így első körben. A rajza is megvan, de attól sem lettem okosabb. Merre induljak el? Köszönöm.

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

Privileg (AEG) Procomfort 8440 időszakos ki-be kapcsolgatás
Sziasztok! Privileg (AEG) Procomfort 8440 időszakos ki-be kapcsolgatás. Sokszor olyat produkál a gép hogy mosás közben mintha elmenne az áram, eltűnik minden a kijelzőről, megáll egy másodpercre, csippan egyet és újra megy tovább. Ezt eljátsza kb 30szor és vagy továbbmegy vagy E61 hibát ír (mintha egyszer ES4 hibát írt volna, de erre nem emlékszem pontosan). AEG tesztprogramot indítva minden funkció működik. Mikor a hibát produkálja mozgattam a kábeleket nem-e kontakt hiba okozza, de nem reagált, ugyan úgy ki-be kapcsolgatott. Lekapcsoltam egyből ez után, áttettem centrifuga programra ott is ki-be kapcsolgatott, tehát fűtőszál hibára sem tudok gondolni. Szigetelésvizsgálóval kimérve jó amúgy. Van mikor rendesen lefut egy program rajta. Talán inkább a hosszabb programokon csinálja. EWM1000 panelos, nem látok rajta relé forrasztás hibát, kondik is jónak tűnnek. Van tippetek esetleg? Köszönöm előre is. Üdv.: G.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce