Üdv, vadmalacka varga jano ne szóljon hozzá!
Kaptam ezt a telefont és hiába rakom bele a sim-et nem látja. Kérdésem, ez mechanikus hiba vagy függő a telefon és nem kell neki a telenor. A szolgáltatót hogy tudnám felkutatni, nézegettem már a használatiját de nem segít.A készülék nem lopott stb,
Tiszteletem.
Sziasztok!
A piacon sikerült beszerezni egy jó állapotú telefont. Független, viszont nincs rajta magyar nyelv. Az SE támogatása teljesen megszűnt, így nem működik az a lehetőség, ami a régi C702-esemnél, hogy online frissítsem, de szeretném, ha magyarul szólna hozzám. Mit tudnátok ajánlani?
Üdv: Jácint
Sziasztok. Egy nem mindennapi problémám akadt. Ma megkeresett egy barátom, hogy egy sony ericsson kölsőhangfalról vágjam le az eredeti csatlakozóját és tegyek rá neki egy kis jack-et. A pöcök az hogy nyisszantás után egy kicsit sok benne a kanóc. Egészen pontosan öt (két vastagabb-három vékonyabb). Természetesen a "hangfalak" nem szétszedhetők balta, vésőgép, pajszer stb. nélkül. (occó-fáin) A sejtésem az hogy barátaink belezsúfoltak ebbe a gyufásdobozba egy végfokot, igy már érthető lenne az öt kanóc. Valaki megtudná erősiteni vagy cáfolni a sejtésem? Válaszokat előre is köszönöm.
Kedves tanya lakók! Eladó elsősorban alkatrésznek,Iphone 4 fehér színben 100%-ig karcmentes állapotban még a gyári fólia is rajta van.Azért hirdetem elsősorban alkatrésznek, mert fogalmam sincs hogy üzemképes készülék e töltőm nincs hozzá így tesztelni sem tudtam a kijelző, az érintőképernyő,home gomb stb akumulátor biztos hogy jó benne.És egy Sony Ericsson X10A fehér színben aku és töltő nélkül, enyhén karcos ( hajszálkarcok)de aránylag jó állapotban van.Tesztelni nem tudtam sajnos,költeni egyikre sem szeretnék mert van helyette másik ha valakit komolyan érdekel,privátban jelezze és emailben vagy skype-on képeket küldök!T:Zsolt