Sziasztok!
A címbeli készülékből van itthon vagy 3 darab, és mindegyiknek a címbeli problémája van.
Az akkuk újak és teljesen fel vannak töltve, ennek ellenére állandóan azt jelzi a készülék, hogy le van merülve, ezért időszakos sípolással először az őrületbe kerget, majd egy idő után kikapcsol. Kikapcsolás után az akkukat kivéve és mérve, teljesen normál töltöttségi állapotot mutatnak. A telefon saját töltő/tartójával és külső akkumenedzserrel feltöltve is változatlan a jelenség, tehát valami belső áramköri hiba lehet.
Korábban már szétszedtem egyet, de rajz hiányában nem tudtam, hogy hol is keressem a hibát, ezért félretettem őket. Most igény lenne rájuk, de meg kellene javítani.
Valakinek nincs valami ötlete erre a hibatípusra?
ui.: Mint kiderült, a másik két típus ugyan eltérő a címbelitől (KX-TG1100HG, KX-TCD150HG), de szinte azonosak a menüpontok és azonos hozzáférési kódokat is használnak. Ez azért lehet, mert mindháromban Infineon PMB7720-H BBIC van.
Köszi
Sziasztok!
Tudna ebben segíteni Valaki?
Vagy keresnék hozzá T-mobilos vagy független alaplapot.
Köszi
üdv: Kaptam egy K750i telefont töltővel. Beletettem egy új 30-as kártyát, kéri a PIN-kódot, beütöm, újra kéri. Valószínű nem 30-as a telefon. Budapesten IV,XIV, XV, XVI. kerületben tudna valaki segíteni, elvinném.
Bálint
Helló!
Ez egy cimbim telefonja ezért jó lenne megcsinálnom. A csatija teljesen jónak látszik, belül pedig le van vmi trutyival öntve. Megtisztítottam üvegecsettel kívülről és akkor egyszer fel is töltött, de azóta újra nem veszi a töltést. Hardveres vagy szoftveres hiba?
Üdv.: Ízirájder