Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KDL32S4000K EEPROM

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
4.0 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY EEPROM KDL 32 4000
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Sony KD-55X8905 bekapocsoláskor zöld/sárgán villog
Sonyis kolléga segítségét kérem. A fent említett készüléket működő képes állapotban vettem át csak az egyik háttér világító ledsor rakoncátlankodott. Szétszedtem a kijelzőt egészen a edge led láthatóvá tételéig. (T-con, lvds kábelek szétcsatlakoztatva) Bekapcsoltam a gépet és beindulás után bekapcsoltak a ledek a hibás sor időnként vibrált. Átforrasztottam a csatlakozókat és újra indítottam a készüléket. Most már rendben világított az összes led huzamosabb időn át is. A kijelző összeszerelése alatt is folyamatosan világított a háttér, elkerülendő a szerelés alatt bekerülő foltokat. Végül a TFT is a helyére került. Eztán kikapcsoltam a készüléket és az összes mechanikai elemet visszatettem a helyére. Visszakerült a t-con az összes LVDS kábel is. Viszont a bekapcsolást követően a készüléke már nem indult el, csak az előlapon a visszajelző led zöld/narancs színben felváltva kezdett villogni. A távval történő bekapcsolás után a szín fehérre váltott majd elhalványult, fél fényerővel világít. A main lapon az összes segédfeszültség megvan. A t-con modul nem kap feszültséget, viszont a main lapról a bekapcsolást engedélyező feszültség már nem jön meg. Kérnék segítséget hogy merre induljak el. László
Sony Bravia LCD TV függőleges piros csík
Üdv
Egy ismerősöm 10 év körüli KDL-52s3500 termetes készülékén függőlegesen megjelent egy vékony színtiszta piros csík.Mivel TV.ben nem vagyok járatos érdeklődnék ez milyen jellegű hiba és hogy javítható e terjedhet e. Nagyon szép képe van képtartalom függő hogy látható e. Fekete háttérnél nem jelentkezik.
Köszönettel Laci
sony KV25C3 AE4 táp + sorvég tranyó
Üdv Uraim! Sony KV25C3.A szokásos táp baj + sorvég tranyó. A táp megjavítva, 2SC3997 nem volt,- egy bontott AE2F-ből /csöves volt/-kibányásztam egy BU1015-öt!! Hozzám így került és baj nélkül működött, a csövet leszámítva.Gondoltam akkor az ae4 is megy vele. Ment is 5-10 percet, aztán megint táp+ sorvég.Nem melegedet sem a táp sem a sorvég!! Kh-ra gyanakodva megjavítom,átforrasztom a sorvéget és a tápot is,/új BU1015/ tárcsakondik cserélve.Újabb próba ,ugyanaz a hiba.Időközben csak találtam 2sc3997-et, de azzal is így jártam.Lehet hogy a trafó szarakodik- pedig teljesen jól indul- vagy a sormeghajtás? Help!
Sharp DV21081S chassis D3000 kikapcsol, Usys alacsony
szervusztok egy regi Sharp DV21081S, a saszi D3000 bekapcsolas utan kikapcsol,es a tapfesz sem szabalyzodok 125 volt fole...150 kellene legyen Tea2261 csereltem,elkokat is a szekunder oldalan a tapnak,... a TEA5170 is csereltem, kellene ebben egy kis sgitsg Toletek koszonom
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce