Sziasztok tegnap szereztem egy samsung projectoros tv-t a tipusa:sp43w6hf csak van egy kis bibije bedugom bekapcsolom készenléti világit bekapcsoláskor a készenléti kettöt villan és vissza áll készenléti állapotba.Amásik szám ami rá van irva:cm:43w6.Kérek mindenkit aki már javitott ilyet legyen szives nekem segiteni,hol keressem a hibát.Üdvözlettel saca200
Sziasztok, ezen a smart tv-n egyetlenegy zöld csíkhiba van. Ez mi miatt keletkekezik a tv-ken és javítható? A fóliára gondolok ami a kép felett oda van melegítve, vagy magában a képben keletkezik? Ha valakinek van ötlete megoldásra és már sikerült ilyet csinálnia, kérem írjon. A készülék Szlovákiában készült.Köszönöm.
Sziasztok!
Rábeszéltek erre a dögre pedig már nem vállalok plazmát.
Az Y boardon a hibrid zárlatos. Érdemes vele foglalkozni tekintettel a kijelzőn látható "felhősödésre" ?
Nem szeretném viszontlátni.
Y-sus: 6870QYH005B
Y-buffer : 6870QKH001A
Köszi, üdv,kovi
Szervusztok!
A Hitachi TV a fentieket produkálja. Gondoltam, sima ügy, vagy LED, vagy táp. Szerencsére volt egy Technika 32 HD278-17 törött kijelzős, egyébként működő TV-m, átteszem a tápot, digit lapot, és eldől mi a hibás. Hát, nem! Ugyanazt produkálta a másik panelekkel is, így hát LED. De az sem, egyenkét kipróbáltam a LED-eket, igaz, csak 2,5 V-al egyenként, aztán soronként, 30V-al, és szépen világít az összes. Itt pillanatnyilag megállt a tudományom.
Volna valakinek ötlete?
Köszönettel.
Attila