Tisztel uraim!
A nevezett mosógép nem akar kilépni a centrifuga programból. Ha külön a funkciókat csinálja akkor a hosszú centriből nem de a rövidből és a szivattyúzásból kilép. Kiszedtem a kapcsolót, megnéztem a fogaskerekeket épek. A vízszint szabályzó légsűrítője is tiszta. Mi lehet a probléma?
Sziasztok!
A napokban belebotlottam a több éve elfekvő projektjeim között a címben jelölt vezérlőbe. A szokásos L1373 panel, anno valószínűleg mérés közben értem valahová, ahová nem kellett volna.
A mikrokontroller látszólag működik, elkezdene az I2C buszon kommunikálni az eeprommal és a kijelző panellel, de néhány másodpercenként a MAX809 lehúzza resetre a 11-es lábát és akkor ciklikusan indul a folyamat elölről. A resetjelet nem is értem, labortápról táplálom 5,1V-ról az asztalon a vezérlő, körgombsor, kijelző hármast. Ha felhúzom a 11-es reset lábat fix magasra, akkor sem változik érdemben a helyzet. Ha lehúzom az I2C buszt (J010), néhány perc múlva a kijelzőn megjelenik az F21 a villáskulccsal.
Nem tudom segítene-e a az eeprom tartalom frissítése, de megköszönném ha valakinek esetleg lenne eeprom tartalma. Még nem dumpoltam le az enyémet, de sajnos nincs is mihez ellenőrizzem. Talán próbából feltehetnék rá egy ugyanerre a vezérlőre íródott másik tartalmat is, de az meg valószínű nem kezelné le a kijelzőt sem. A szervizkód: 461974487562.
Üdv,
Mihi
Tisztelt Tanyalakók!
A fent nevezett panel nevét, típusát szeretném kérni.
Előre is köszönöm. Mekmuki
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"
Sziasztok,
A tárgybeli főzőlap került hozzám javításra.
A hibája az hogy mind a 4 lap kijelzőjén 8 as van és világít a gyerekzár led.
Olyan mintha le lenne zárva a gyerekzár, de hiába nyomom hosszan nem reagál semmire.
Alkatrészek étmérve, nagyitó alatt hibásnak vélt forrasztások javítása, de a hiba megmaradt.
Sajnos rajzot nem találtam róla.
Ha valakinek lenne azt nagyon megköszönném.
Merre induljak tovább? Mi okozhatja ezt a hibát?
Köszönöm szépen