Sziasztok!
A baj csőstül jön, első számú és egyetlen hűtőnkkel itt a panelben gond van :(
Bocsi, most este már nem álltunk neki takarítani.
A két kompresszorból innen nézve a bal oldali lehet szerintem a normál téré. Nos, azt kézzel megfogva kb. megéget :(
Most mintha picit tán hűtene, de valami nem stimm, ki kell hívnom szervizt.
Valami okosat tudtok, mire lehet számítani? A két kis cső ami kijön a kompresszorból, egyik hidegecske volt, másik elég meleg, gőzöm nincs ez fontos-e.
Köszi!
Üdv:
Pityesz
sziasztok!
Van egy olyan problémám a következő mosógéppel (whirlpool awm 8000 ) bekapcsolás után bármely programra állítva kb 20 másodpercig csinálja a dolgát , majd elkezd villogni folyamatosan az indító gomb és nem reagál semmire. kihúzva a hálózatból, újra bedugva lehet ismét programot választani, majd ugyan ez a hiba lép fel.ajtó retesz jó, vizet veszi ,nem áll az aljában sem víz. Ha esetleg valaki találkozott ilyennel ,vagy van valami ötlete?
köszönöm
Sziasztok!
A fent említett géppel küzdök már egy jó ideje.
Előzmény: áprilisban volt már nálam a gép akkor F 23-as hibával megállt.
Szokásos periféria ellenőrzés,2 vagy 3 fűtőbetét cserével sem lett jó,panel átnézve,semmi.
Elküldtem a panelt átvizsgálásra, de vissza küldte Peti,azzal,hogy hiba nem jelentkezett.
Összerakva a gépet ideig-óráig jó lett,többször leállt program közben hibajelzés nélkül.
Bő két hete visszahoztam a gépet. Az összes perifériát kicseréltem(motor,szintjelző,ajtózár stb.)Csatlakozók vezetékek átvizsgálva,értékek megfelelnek a szerviz doksiban leírtaknak.
Ez a rohadék 15-20 perc után készenlétre vált és csak les csendben mintha várna valamire.Ilyenkor a funkció led világít, a start led pedig villog(a képen pont sötétben van).Ha ráindítok utána tovább megy egy pár percig és újra készenlét.
Viszont a tesztprogramot teljesen végig csinálja egyszer sem áll le,hibát pedig nem jelez.
Megköszönném ha valakinek lenne valami ötlete,segítsége a továbblépéshez.
Köszönettel:
Csaba
Szép napot Mindenkinek! Ezt a konkrét típust nem lelem itt a tanyán. Ebbe a hibába még nem futottam bele. Help!