Kedves kollégák !
A fenti készülékkel akadtak problémáim. A jelenség a következő: a gép bekapcsolása után az ajtóretzesz lezár majd a szivattyú bekapcsol majd 2 perc után leáll. Ezután a gép semmit nem csinál. A helyes ciklus ezeknél a készülékeknél az lenne hogy bekapcsolás>motor 3* forgat>szivattyú be>program indítása. Vízszintszabályzó, fűtőtest szivattyú és főmotor ellenőrizve. A programon a tápok állnak szűrésük jó forrasztások ellenőrizve. Van e valakinek ötlete miért tilt le. Eprom hibára gyanakszom de sajnos nincs dumpom hozzá.
Segítségeteket előre is köszönöm !!
A fejlemények: A panelen kicseréltem a NEC D78F9177AY tipusú mikrovezérlőt egy roncs panelből azóta megy a gép. Tehát NEC-es volt a dolog :D !
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni. Az említett típusú gépben milyen csapágy és szimering van a középrészében? A mosóűstje szétvágós? Persze előbb utóbb megtudom, mrt szét kell, hogy szedjem. Csak elöbb beszerezném a dolgokat hozzá
KÖSZÖNÖM
ANDRÁS
Szép estét Mindenkinek. Holnap megyek megnézni. Gondoltam felkészülök.
Súgjon valaki mi a 27.
Előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek , ma találkoztam ennél a 6 sense gépnél (SC1 program kapcsoló) ezzel a hibával .Program választás után lehet válogatni a hőfokot meg a centrifuga fordulatot , de ajtót nem zár és az időnél a két csík nem vált át és csak szivattyúz azt jón az F11 . Nagy könyv szerint kommunikáció hiba , szerintem meg panel hiba . Esetleg valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban , talán eeprom tartalom sérült ?
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."