Szép estét, (napot, reggelt), - a nem kívánt rész törlendő- az Uraknak! A gép mindent csinál, csak a program végén a végtelenségig rendezgeti a ruhát, oszt megáll anélkül, hogy rendesen felpörgött volna. Volt egy hasonló masinám, (az elektronikája ránézésre ugyanez), ami motorcserétől megjavult. Egy hétig, majd ugyanez a hiba. Beletoltam egy kipróbált elektronikát, jó lett. Eredeti motor vissza, ment. Egy hétig. Kimentem, kábeleket megmarkoltam, megráncigáltam, jó lett. Az összes késes csatlakozót szálanként megforrasztottam, megint nem volt jó. Otthagytam, másnap hívtak, hogy jó. .....volt, egy hétig. Aztán megint nó centri. Mi a túrós??? (Egyszer egy hölgy, -Túrós Emőke- elhagyta e kies hazát, majd mikor külhonban megkapta az állampolgárságot, új nevet választott. Emőke helyett " Mya " lett. Így született azon szép név, hogyaszongya: Mya Túrós.
Szép napot!
A Whirlpool - ADG4551 IX tip.mosogatógépben lévő táp ic -je eldobta a kalapját.
Kérem aki ismeri ezeket a gépeket ossza meg velem milyen a belevaló ic száma.
Köszönöm előre is a segítséget.
Üdvözlettel,
Galibali
Sziasztok!
Whirlpool AWO6448 mosógép a program végén F08 hibát mutat. Érdekes a hiba, mert mindent rendesen végigcsinál. Rendesen végigmos, közben fűt, vizet kienged, öblít, centrifugázik rendesen, majd a program végén a 00:01 perc után kiáll F08 hibára. Próbáltam a teszt módot, ott is megcsinál mindent, csak ott a teszt végén áramtalanítja a gépet (nem tudom ez normális-e).
Mivel az F08 fűtőköri hibára utal, rámértem fűtőszálra, de nem test zárlatos, nem is szakadt. Fűtő relét kicseréltem, de nincs változás sajnos.
Szerintetek?
Köszönöm előre is a tippeket.
Üdv.: G.
Sziasztok!
Került hozzám egy Whirlpool AWE2519 szervíz kulcs hibával. Ahogy bekapcsolom egyből világít. Ezen kívül világít az ajtózár led, és villog a start gomb. Hiába próbálom elindítani, semmi. Resetelni lehet, de változás nincs. Lehet ajtózár hiba, vagy másfele kell nekiállni?
Köszönöm a segítőkészséget.