Sziasztok:Van a fentnevezett mosógép amelynek az a problémája, hogy mindig leáll.A a leállások van mikor 3 perc után van mikor akár 40 perc után áll le,ilyenkor a kijelző is teljesen elsötétül mintha kihúznám a konektorból és vissza se jön ha ki nem kapcsolóm és vissza ,de itt is kb 30 másodpercet várni kell a vissza kapcsolással,hogy ismét működjön,de az ajtózár ez idő alatt még nem nyit ki így azt kizárhatjuk szerintem.A perifériák ellenőrzése közben találtam egy gyárilag rosszul berakott szénkefét(cseréje megtörtént) a barázdák a végén még meg se koptak csak a kefe oldala valamint eltört a kefe és így ment két évig,de majd a fényképen látszik.Egyébként más hibát nem találtam , a panelen az elkókat cseréltem.Tanácsotokat szeretném kérni, hogy mi lehet a baj,vagy találkozott-e már valaki ehhez hasonlóval,lehet,hogy a táp IC gatya?ÜDV:LACI
Sziasztok!
Nemrég kaptam egy ruhaszárító gépet azzal, hogy időnként leáll. Az első próbakor 5-10 perc működés után le is állt, pirosan villogott a start gomb, és három gyors egymásutáni csippanást ismételgetett (gondolom a csipogások száma a mérvadó, nem az imétlésszám). 2 nap pihi után megint leállt az elején, de most csak hosszabb (5-10 per) kikapcsot követően volt hajlandó indulni, utána viszont végig is ment.
A Zanussi oldalán talált infó szerint elvileg ezt valami vízérzékelő okozhatja (t.i. a gép aljába kerülne víz), ám a korábbi tulaj elmondása alapján azzal nincs gond, hacsak nem valami érzékelő rakoncátlankodik.
Mielőtt komolyabban nekiugrok, az első kérdésem, hogy esetleg találkozott valaki hasonlóval?
Sziasztok!
Nem tudom mennyire elterjedt ez a masina, van 1 ami megállt mosás közben, elmondás szerint szénkefe csere történt, utána mosott a tulaj, amperszagot érzett, majd megint megállt a gép. Vett újat, árulja ezt (4 éves). Kollégám meg mosógép hiányban szenved pillanatnyilag. Szokott ezzel a tipussal moci gond lenni? Holnap megnézem ha összejön, de ha van tapasztalat, azt szívesen fogadom!
Sziasztok!
A címben szereplő elöltöltős mosógép
vezérlő elektronikájának tacho körében szétégett smd ellenállások beazonosításában szeretném a segítségeteket kérni,vagy egy jó minőségű fotója ha lenne valakinek a panel forrasztás felőli oldaláról nagyon megköszönném.Az smd ellenállások amik szétégtek: R67 , R66 , R68 , R69.
Köszönöm előre is!
Üdv:András.