Üdvözlet mindenkinek. A fent nevezet tv időnként jól működik majd átlósan becsíkol, fekete-fehérre vált később teliben kékre.Csatornaváltásra ismét kép majd, kezdődik előlről a folyamat. Mérések alapján nagyjából minden rendben.Szemre a lineáris tekercs környékén melegedésre utaló elváltozások (ellenállások ill. a tekercs bevonata)láthatók. Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv, mindenkinek! Kapcsolási rajzot keresek 32/112I GB 3B2 HBKUP EU típusú Blaupunkt LED tévéhez . A készenléti LED világít, nem lehet bekapcsolni. Kapcsolási rajz hiányában nem tudok elindulni a hiba keresésben.
Rajzot nem itt kérünk! - Kalex
Kedves Kollégák!
Eme 37 cm-s kis japán orion szervízmenüjébe szeretnék bejutni.
TM 7393A sasszi. Orig táv :076R0AP060
Forgalmazták TV1450mk5 és TV2050mk5 néven is.
A táv helyettesítője az ominózus IRC81477.
Zöld kockák a menüpontok előtt.
Hátha ez közelebb visz.
Köszi, üdv, kovácsa
Sziasztok!
A fennt említett LED Tv azt a jelenséget produkálja, hogy bekapcsolás után, bármelyik bemenetére akasztok rá valamit, 5vagy 10 másodperc után kiugrik. És kiírja hogy nincs jel. Teljesen mindegy hogy a tuner-ra, vagy scart, vagy bármelyik bemenetre kapcsolódok.
Mire lehet gyanakodni?