Udvozlom a tanyazo kolegakat ,es egyuttal meg is kernem hogy segitsenek ha tudnak . Egy Panasonic CP521F sassi nal visszatero vonalak latszanak a kep felso reszebe,piross es zold is van kozte.A tda8358j-t es a szuro kondikat kicsereltem , a 13v es 45v ,c370,r370 rc tag ok. Lehetne a vezerlesbol?
Elore is koszonom a segitseget.
email:zolika2002@freemail.hu
Üdv!
A készülék Hdmi-ről és VGAról tökéletes teletex on screen tökéletes, de az analog bemenetekről (scart, kompozit, antenna) vizszintes szaggatott csíkokat mutat a képtartalommal legyütt, néhol ez a csíkozás fehér néhol szines. Mintha az egész kép szaggatott vonalakkl lenne tele. Az alaplap 40mt01tI-mac2xg. Az lvdes jelekekre szkópon jól látható zaj telepszik rá. Vajon mi lehet a probléma? Én az AD átalakítóra tippelnék. Esetleg valakinek egy bontott panel?
Előre is köszi
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Ismét van egy ien típusú tv-m Orion T2155-MTX-S tv a képcső nem fűt, sorvég indít, transzisztor helyettesítő S2055N. Hang van, de képet nem ad. Valaki valami tipp? Meg egy kérdés A sorvég gyária Orega 40337-69, s van nekem még 40337-19, 40337-61 ezek közül valameik helyettesíti? én azt olvastam a 19 es a 63 asnak a helyettesítője annak meg a 19 es a helyettesítője.