Sziasztok!
Nem is tudom melyik oldalra irjam, talán ide, tanácsot kérnék.
Évek alatt összegyült jó pár, különbözö méretü, használt jó crt képcsö.
Azt kérdezném mit kezdjek vele, mert már csak a helyet foglalja.
Üdv: József
Üdv Urak!
Meg tudnátok mondani ez kijelző vagy T-Con hiba? Képeket a hibáról és a T_Conról mellékeltem.
Sziasztok.
Ez egy olyan topic, ahol arra szeretnek tanacsot kerni, hogy mit csinalhattam rosszul, hogy ne kovethessem el tobbet.
Szoval.. hozzamkerult egy ilyen Tv:
UE43NU7122 Samsung 4K LCD Smart LCD TV
Edge LED vilagitas, 2x28 LED vilagitja meg kizarolag alulrol.
Szetszedtem, megrendeltem a LED sorokat. Megjon, beszerelem. Visszarakom a kijelzot, tores nelkul. Bekapcsolom: villanas, fust.
Persze rogton aramtalanitottam, de mar keso volt: az egyik flex szalak kilyukadt es a rajta levo COF elegett, felrobbant.
Azt a felet kikotottem es kiprobaltam a TV-t ugy, a fel teven tokeletes a kep.
Most jon a kerdes: mit csinalhattam rosszul? Zarlat sehol nem lehetett, minden a helyen volt. Hogy tortenhetett ez? Sajnos a sorsa bizonytalan, talan valaki Bukarestben cserel COF-ot, de kozelebb nem.
Minden velemenyt szivesen meghallgatok.
Minden jot,
Janos
Sziasztok. Az a gondom hogy nem akar indulni a táp és nem kapom az okát. Sir kb. 2 percig aztán elindul és mükszik normálisan. A tápban minden kondit néztem és cseréltem, a fet -t is de eredmény nincs. A sorvéget leválasztva és égőt téve terhelésnek úgy se indul. Valami ötlet ha esetleg lenne szivesen venném. Köszike.