Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

28CE5590

TV - EPROM
Type: (TXT)
Size
91.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar 28 manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    28CE-5590 28CE5590 28 CE 5590
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Grundig HAMBURG 32 VLC 8140 S nem kapcsol be mainboard vev190r-6( beko) Megoldva bootloader hiba.
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." Köszön! A tv ugy került hozzám hogy nem indult.Minden rendben,távra nem kapcsolt be.Egy német szaki szoftver frissitést küldött,hozzá pen-re felmásol frissit a tv és müködik.Eltelt egy hét a hiba ujra előjött,elvileg azt irta a német szaki,hogy boot loader hiba.De most hiába próbálom frissiteni elindul és megáll a frissités.Lehet hogy meghalt benne az SPI flash?A flash tipusa EN25F80 elvileg ebben van a boot. Elköszön! "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Vestel 11Ak198A-hoz keresek sortrafót
Helló! Sajátom a készülék, de sortrafó nélkül kaptam. Meg tudnátok mondani pontosan milyen kell bele? Esetleg ha van vkinek akkor az is érdekel. Üdv.: Ízirájder
ITT ELECTRONICS 29H11 SASZI:B8500D NINCS KÉSZENLÉT!Megoldva!
Üdv a Mestereknek! Hozták a fent nevezett készüléket azzal a panasszal hogy teljesen halott ,nincs készenlét, bekapcsoláskor csak a lemágnesezö tekercs zümmögése halhato egyéb semmi.Elégett alkatrészt nem találtam a hálozati pufferen megvan a 292 volt. A készenléti led inditáskor nem villan fel egy másodpercre sem.A primer körben levö 2 darab elektrolit kondenzátort cseréltem de nem változott a helyzet.A tápegység TEA1504 ic vel van felépitve és ez hajtja az STW7NB80 mosfetet . Hogyan folytassam a hibakeresést . ilyen tápot még nem javitottam . Elöre is köszönöm mindenkinek a segitö szándékot.üdv .dddemeter.
Vox 17mb55 firmwaret kerestetik.
Üdvözlet.Segitséget szeretnék kérni.Volna egy vox led tv nem igazán találok hozzá firmwaret a main számja a következö 17mb55.Ha valakinek volna otthon elefekvöbe egy firmware megköszönném.Legjobb volna usb ha nincs akkor megirnám.A hiba a készülékel ritkán reagál távirányitóra meg a gombokra.Jelenleg már csak villog a készenléti led csak a háttér villágitás megy.Üdv
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce