Helló!
Készenlétből kapcsolva eltűnik a piros jelzés, villog, majd átvált kékre, de nem mindig kapcsol be. A 24V megjön, de nincs fény. Próbáltam hűteni a 24V diódáinak hűtőrbordáját és akkor elindult, de hiába tettem bele másik diódát nem lett jó. A puffer kondikat cseréltem és a szekunder oldali elkókat is. Mi okzhat ilyen hibát?
Üdv.: Ízirájder
Üdv mindenkinek!
Technika 32 904B AW14 LCD TV-hez keresek eeprom tartalmat, az U10 és U12 flash chipekhez.
Akinek van, kérem jelezze!
Köszönöm!
Látom 100 éves az Orion gyár .
Egy padlásról került elő egy csöves fehér-fekete TV , hátlapján AT4559-0 jelöléssel exportra gyártott, UHF is van benne. Elején egy ajtó zárral (gyerekzáras :) kinyitva DELTA SUPER név került elő. Fórumokban az 1965 körül gyártott AT 550, 1651 títusokra hasonlító ritka modell amely még a Kádár Béla könyveiben sincs említve, furnírozott fadobozos, elöl a képcső plexid védős.
Kérem ha valaki ismeri , írjatok.
Barni
Sziasztok.
Vortex led-V17GL3D tévéhez keresek eeprom tartalmat. Az eeprom tip.:Winbond W25Q32FV A hiba jelenség, hogy néha belehet kapcsolni néha pedig nem.Az eepromot kiolvastam...csak sajnos a szerencse elpártolt mellőlem mert a kiolvasott tartalom / pedig mentettem / eltűnt. Esetleg ötlet, hogy milyen másik tartalom passzolna...? Köszi!