Sziasztok
Adott egy UE55ES6805 LED TV ami ciklikusan ujraindul a logo utan.
Elvileg serult firmware. Nekem nincs hozza programozom, talaltam valakit aki megirna, de szuksegem lenne egy tartalomra.
Tudna valaki segiteni?
Minden jot,
Janos
Sziasztok!
A fenti gépben lámpát cseréltem. Bekapcsolás után a ventilátor felpörög, a " lamp/cover " pár másodperc múlva felvillan. Majd 25-30mp múlva folyamatosan világít, a stby lámpa villog. Mit nem végeztem el? Az ajtó érzékelő működik, máshol kapcsolót nem találtam.
Sziasztok olyan mintha bootlop lenne de szerintem az android szált el bekapcsoló gombal elő lehet varázsolni az anroid repairt valamit hiányol itt is hiába formázom ujra nem indul el de felkinálja az updatét.Hogyan lehet rávarázsolni egy ujat?A firmwarét letöltöttem a honlapról de nem usb-t kinál fel hanem sd kartyát.Valaki csinált már ilyet?Ha igen hogy kell,milyen fájl név kell hogy felrakja az androidot.
Sziasztok!
A fenti TV-n nics kép, fény és hang van.
A COF-ra terelődött a gyanum, ahová még bejön a 9V, de utána már sehol nem mérhető a bizt-t kivéve. , de aztán már sehol Rajzot nem találok az SM keresőben. Odáig jutottam, hogy a 2A-es biztosíték mindkét oldalán mérhető. Van egy SMD IC a közelében, elképzelhető-e, hogy az egy DC-DC átalakítő, és már odáig sem jut el a 9V? Ha jól olvastam, az egy 464F tipusú IC.
Küldök egy képet is róla.
Köszönettel:
Attila