Sziasztok!
A fenti netbook nem kapcsol be, a töltőre sem reagál, teljesen halott. Az alaplapon találtam két zárlatos FET-et (nem biztos, hogy FET, csak gondolom). Az alábbi felirat van rajta: BA9P11. Ez így túl egyszerű lenne, csakhogy sehol sem találok ilyen típust, adatlapot sem. Azt sem tudom pontosan, hogy mi van a tokban. Nyilván valamivel helyettesítenem kell, de ahhoz tudnom kellene, hogy mit is akarok helyettesíteni. Ebben kérném a segítségeteket.
Üdv.
Üdv mindenkinek!
Egy Acer Extensa 5220-al van egy kis problémám. A gép háttérvilágítása bekapcsoláskor villog, utána megnyugszik és beáll. Ez inverter probléma lehet, vagy cső? Ha egy pc modding cső inverterére rádugom a kijelző csövét tesztelés céljából abból nem lesz baj? Ha úgy működik, akkor kizárásos alapon gondolom inverter.
Valakinek nincs eladó az adott típushoz?
Válaszotok előre is köszönöm!
Sziasztok.
Egy Acer Aspire 3 (A315-31-C4TB) notebook-ban kellett HDD-t cserélnem mert megállt. Az új beépítése után rendszerindításkor "No Bootable Device" hibaüzenetet kapok-ez normális is. Az új HDD-t látja a BIOS mint eszköz, de nem ajánlja fel a boot beállításoknál (F5, F6, PgUp, PgDn). Próbáltam USB-ről is de ugyanaz a helyzet. Hogy telepítsem így fel a gépet?
Üdvözletem!
Van egy ACER ASPIRE Z3-115 típusú számítógép ami nem hajlandó elindulni. Bekapcsolás után a vinyó felpörög, de nem áll fel a készülék. Még a bios-ig sem jut el (legalább is a monitoron nem jelenik meg semmi). Ez egy monitorba épített számítógép, amihez csak egeret és billentyűzetet kell csatlakoztatni. Sajnos megpróbáltak op rendszert telepíteni, pedig elvileg van a vinyón jogtiszta op rendszer. Ha valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne életre kelteni, azt megköszönném.
Köszönettel
vertom