Üdv Urak!
A címbeli asztali gép menet közben lefagyott és már csak kikapcsolni lehetett. Azóta nem ad képet.Bekapcsolásnál felvillannak a ledek a perifériákat leellenőrzi és ennyi. A tápfeszek jók a ventik pörögnek. A memória foglalat mellett volt egy 1000 mikrós kondi ami púpos volt kicseréltem de nem változott semmi. Még a bios betöltését sem mutatja a monitor. Próbáltam a monitor kábelt átdugni a videókártya helyett az alaplapi csatlakozóba de ott sem volt kép. A monitor biztosan jó mert másikkal sem megy. Mi lehet a probléma? Köszi.
Sziasztok tisztelt kollégák,
Van egy kis gondom mint a címben is szerepel, akartam frissíteni a laptomom biosát 1.17-ről újabb verzióra, mert nemrég telepítettem rá a Vistát (eddig XP-m volt) és most már elég zavaró volt hogy alvó állapotból visszatérve nem kapcsolt be a ventilátora, túlmelegedett és kikapcsolt.
Frissítés után a gépem lefagyott, semmire nem reagált, még a kikapcsológombra sem. Kis várakozás után (hátha észhez tér) tápot lehúztam akkut kivettem, utána vissza.
Most ott tartok hogy még az akkutöltést sem jelzi, a bekapcsolásra nem reagál. Ráadásul a másik gépemen a videokártya meghalt, és még szombat 14 sincs.
Előre is elnézést kérek ha nem tudok azonnal reagálni a hozzászólásokra, mivel egy kölcsöngépről megyek míg nem javítom meg a videokártyahibásat. Kérlek segítsetek! :help:
Üdv a kollégáknak.A fent jelölt laptopon a következő hibajelenség adódott.A képen ,betükön szines,sárgás huzási csikok jelentkeztek. Másik monitort kapcsoltam hozzá azon semmi hiba nem mutatkozik.Nemtudom mitévő legyek,egyáltalán javitható -e ?Felteszek róla képet.A kép később lesz! (nem találom) ??
Sziasztok ! Adott a fenti gép , érdekelne a töltés csatlakozó kiosztása az USB-C melyik pontokon kell neki a 15 V ? feltételezem a középső kettő lesz a 12-12 pólus közül ,nem találok rajta kimondottan töltésre szánt csatlakozó ! Az adatlapján 15V DC van írva ! Üdv !a