Sziasztok!
Valaki megtudná mondani hogy egy W25X80VSSIG-RH tipusú bios epromot melyik íróval tudnám újra írni? Meg van a tartalom is bin-ben. A biosírás.hu-n érdeklődtem de 18e-ért csinálnák meg azt meg kicsit sokallom annyiért már majdnem veszek egy másik ilyen netbookot. Ha pár ezerből ki lehet hozni akkor jó de ha nem akkor inkább bontom.
Üdv. Mindenkinek!
Fent nevezett laptop kb. 4-5mp-re bekapcsol a háttérfény megjön és a kurzort lehet látni egy pillanatra, majd kikapcsol kijelzővel is és anélkül is ugyan az a helyzet. A VGA és a híd hőprofilosan átmelegítve.Működő proci belepróbálva.Próba táppal hajtva. Ki mit tud róla. Lehet,hogy bios hiba? Ha igen jó lenne egy SPI Flash tartalom.
üdv.
Sziasztok kollégák!
Olyan gondom van hogy egy laptopot próbálok javítani, aminek sajnos a kijelzöje, invertere, meg sincs, csak külső monitorról használták.
Most sikerült szereznem hozzá minden kellöt, de sajnos összerakás után negatív képet ad. Monitoron jó, de LCD-n nem. Tudnátok segíteni vagy kuka?
A laptop típusa: Prestigio nobile 157
Köszi dricsk
Sziasztok. Mit lehet még kezdeni egy FT-4461-66 tipusú pc-vel? Egy-két paraméter róla: proci-66Mhz, vinyó-270Mb, ram-12288K . Legnagyobb megdöbbenésemre Win95 indulna rólla kb 10 év aktív pihenés után is. Üdv. Roli