Needing the schematic / SM for this, or something thats perhaps close. Its made by Fujitsu ten for Toyota. The tape deck is a separate unit that
bolts to the radio unit , its part no. 86260-14180. Attaching a picture of the model sticker on the radio. The radio part works up to the amp IC's
which are MB3730's. The Vcc to them seems loaded down to only 4v and its using a UPC1185HC chip as well.
Köszöntöm a kollégákat!
Elöljáróban, hogy már egy ideje nem volt a kezemben, autórádió, vagy egyéb szórakoztató elektronika.
Most viszont megkertek, nézzék már rá a fent említett radiora. Szerencsére korrekt rajzot sikerült letöltenem innen. De mielőtt belevetnem magam, gondoltam megkérdezem van e valakinek tapasztalata vele.
Jelenseg: bekapcsolas után, csak a demó fut a kijelzőn, amit bármeddig tud. Ill míg ki nem kapcsolom. Tápok nagyjából megvannak, vezérlő jelek is zsinnyegnek az elolaprol. Elsőre processzorra gondolok, de gondoltam valaki találkozott már ezzel a jelenséggel.
Ha kapok segítséget, megköszönöm, és hozzá látok.
Üdv!
A kocsiban egy Renault Harn 1003 rv2d c3000e-p típusú autórádió üzemel. A hibajelenség annyi, hogy ha kiveszed a kulcsot kiszálsz lezárod az autót akkor is szol amig az aksi bírja. Ha manuálisan kapcsolom le kinyitom az ajtot kiszálok becsukom és bekapcsol. Ha leveszem az aksi sarut és visszarakom akkor kéri a kódot, ha nem adom meg akkor amint kiszálok és lezárom a kocsit elmegy a kijelzés tehát ilyenkor leáll. De amint megadom a kódot működik a szerkezet minden funkciója, de leállításkor nem áll le és kikapcsolhatatlan újra. De hát igy használhatatlan a rádió. szóval a Dacia szervízben azt mondták 130ezerért kicserélik a rádiót. Nos kissé sokallom és jó lenne inkább megjavítani. Szóval elsőre egy bekötési útmutatónak is örülnék mert azt sem találok, vagy bármi ötlet jól jönne.
Sziasztok!
Egy ismerősöm keresett meg, hogy az autó rádiómagnója kódot kér. Évekkel ezelőtt vette és eddig kód nélkül használta.
Tud valaki segíteni?
Ezek a számsorok vannak:
BP2752P8146379, 7 642 752 013.
Köszönöm ,üdv,kovi