üdv. mindenkinek
samsung led tv-hez kellene valamiféle manuál amiből kiderül a működtetése a ledeknek pl.feszkó frekvencia ilyesmi
továbbá samsung plazmában mivel lehet helyettesíteni az
RJH30E2-es fetet ami a zsus panelon van
Üdvözletem a Tanyának!
A fenti alaplappal szerelt, igen nagy méretű (82cm) 32PW8651/12
készüléket azzal a hibával hozták, hogy a pici gyermek a főkapcsolóval addig játszott (ki-be kapcsolgat), míg teljessé vált az üzemképtelensége. Készenléti LED nem világít, viszont a készenléti tápok megvannak. 5,2V, ill. 9V. Mérhető a 3,2V, és az 1,8V a digitális panelon.
ADOC (sajnos BGA) oszcillátora megy, SDA-SCL forgalom természetesen nincs. Már egy kolléga nézte a készüléket, és a digipanelt
okolta a hibáért, eddigi méréseim szerint is, az ADOC tűnik a hiba okozójának, segítséget kérek, mi kerülhette el a figyelmem?
Ötleteiteket figyelemmel várom, üdv:
exGelkás
Sziasztok. A A fenti készüléken nincs kép (hang ok) a képcső panelon a 200v megvan 12v a TDA6101Q megvan,próbáltam csinálni egy képet róla. Hibás lenne TDA ic mind a három?
Sziasztok!
Rutinos és LCD javításban jártas szakembereinktől kérdezem azt, hogy mi a különbség az LC370WX1-SL01 és a LC370WX1-SL04 kijelző között.
Találtam a neten, de nem tudom azt hogy a kettő kompatibilis-e egymással.
Várom erre vonatkozó válaszotokat.
Köszönöm.
Üdv:Zoli