Üdv. mindenkinek!
AKAI ATX-RF2165 tipusú T2P03 (00)taurasnak kinéző alaplappal szerelt TV hez elsősorban epromot illetve rajzot vagy egyáltalán beazonosítást.
Proci:TDA9351PS/N3/2/1933
Függő IC:STV9302B
Memória:24C06
Hahg IC:TDA 7056B
+ egy CD4053
Nagyon kellene valami segítség mert több darab áll memória hiba miatt .
A hiba jelensége ha a TV t bekapcsolom egyből a szervízmenü jön elő
Tisztelt kollégák segítséget szeretnék kérni. Van egy AKAI CT-2107DT tv készülékem, de az a bajom,hogy rettenetesen halkan szól valamelyik csatornán nem is lehet a hangját hallani.A képernyőn látható,hogy a visszajelző csík megy rendesen oda vissza. A többi funkció rendesen szabályozható.Tisztelettel javítási tippet szeretnék kérni. Előre is köszönöm.
Sziasztok!
A címbeli (új) digitális tévét Franciaországból hozta a tulaj. Mivelhogy a TV bemenet csak digitális jeleket dolgoz fel, AV üzemben használta egy videón keresztül és örült neki. Pár hét után, a készülék nem vett tudomást a beállított üzemmódról és kb percenként váltogatja azokat (DTV, AV, SCART, HDMI, YPBPR, PC, Media). Ha jel van valamelyik bemeneten feldolgozza és mutatja is szépen, de az említett idő elteltével "tovább lép"!
Semmi használható információm sincs erről a tévéről (még Google barátunknak se).
Esetleg tapasztaltabb kollégáknak van egy jó tanácsa, ötlete?
Üdv: Robi