Hali.Van ez a tv ,1 fél éve cseréltem benne,hq tól rendelt la 7830 ast,meg kondikat ellenálást amiről a tápot kapja,meg diódát stb ezek kuka volt mind ,zárlat,szétégve,púposodva......Azóta nem sokat volt kikapcsolva a gép.Most kikapcsoláskor elszállt az ic,lehet nem bírta a meleget?A feszek jók voltak a csere után,hűtőborda jól meghúz,ötlet kellene ,hogy mit nézzek meg esetleg,ic csere után,hogy ne jöjjön vissza ez a probléma.
Sziasztok!
A címbeli (új) digitális tévét Franciaországból hozta a tulaj. Mivelhogy a TV bemenet csak digitális jeleket dolgoz fel, AV üzemben használta egy videón keresztül és örült neki. Pár hét után, a készülék nem vett tudomást a beállított üzemmódról és kb percenként váltogatja azokat (DTV, AV, SCART, HDMI, YPBPR, PC, Media). Ha jel van valamelyik bemeneten feldolgozza és mutatja is szépen, de az említett idő elteltével "tovább lép"!
Semmi használható információm sincs erről a tévéről (még Google barátunknak se).
Esetleg tapasztaltabb kollégáknak van egy jó tanácsa, ötlete?
Üdv: Robi
Sziasztok!
Sajnos nem müködik a távvezérlés. Az adóval nincs gond, telefonon látszik hogy müködik, amugy van 1régi törött is meg 1ujabb, mindkettövel probáltam.de nem csinál semmit. Előlapi gombokról minden műkxik jól, jelenleg tvbozozon keresztül használom (SCART csatlakozon) annak a távirányitójával, de kellene a sajátja mivel elég sokszor nézek olyan adást ahol 4:3 képarány van, és hiába van a TV Auto beállitáson, 16:9 arányt érzékel és így a kép tulságosan össze van nyomva, élvezhetetlen az adás. A saját távirányitoval csak 1gombnyomás lenne javitani a képet!
Kicseréltem az IC502-est ami egy TSOP 1736, de sajnos semmi változás . . .
Saszé: 11AK30 A11, mivel nagyobb mint 3Mb ezért tömöritettem.
Bármi ötlet jól jönne! Előre is köszönom.
Hali.
Delton,Jama,meg társai tv-vel küzdök.
Standby sincs.Tápfesz 13volt,És ezen kívül semmit sem mérek.
Már lekötöttem a 12,16,24 voltos ágat,függöt,a sort az opokör után,söt rövidre zártam az optót,de 13 voltnál többet nem lelek.
Van ötlet merre keresgéljek?
thx