Szevasztok
van ez a tv javitáson,kifüstölt a sorkimenő trafója,csere után,a tv elindult,de kép az nem voltfütés ment,aztán észrevettem egy elenállást,ami az ABL ről jön hogy elvan égve,valahogy a rajz sem pászol ehez a készülékhez amit letöltöttem,mert nekem R424 van a panelon,rajz szerint meg végkép a sorkimenő bázisán van,na kicseréltem ,bekapcsolás után egy nagy fütty,és elszált a sorkimenő,na most jólenne valahova elindulni,lehet hogy vitte a procit is?
A B+ 125 volt,nemtudom nem e sok egy 51 es csőhöz,a rajzon semmilyen feszültség érték nincs feltüntetve.
Ha tudnátok hozzávaló rajzot megköszönném.
Sziasztok!
Sajnos nem müködik a távvezérlés. Az adóval nincs gond, telefonon látszik hogy müködik, amugy van 1régi törött is meg 1ujabb, mindkettövel probáltam.de nem csinál semmit. Előlapi gombokról minden műkxik jól, jelenleg tvbozozon keresztül használom (SCART csatlakozon) annak a távirányitójával, de kellene a sajátja mivel elég sokszor nézek olyan adást ahol 4:3 képarány van, és hiába van a TV Auto beállitáson, 16:9 arányt érzékel és így a kép tulságosan össze van nyomva, élvezhetetlen az adás. A saját távirányitoval csak 1gombnyomás lenne javitani a képet!
Kicseréltem az IC502-est ami egy TSOP 1736, de sajnos semmi változás . . .
Saszé: 11AK30 A11, mivel nagyobb mint 3Mb ezért tömöritettem.
Bármi ötlet jól jönne! Előre is köszönom.
Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a TV-t. Kellene az alaplap tipusa vagy epromtartalom.
SOS!!!
Üdv!
Ha valaki ebben segítene,ill van rola infoja,a MAIN hibás benne.
Rajzot ill. dokot, sehol nem találok,ill.legrosszabb esetben hogy lehet beazonosítani hogy mi alapján keressem,a panelt.
ASSY MAIN csak samsungokat hoz
pl.
http://www.hqelektronik.hu/pr?srch=tv+assy+main&ls=20&sm=2