Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AKAI GX-266D

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
7.3 MB
Page
36
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar akai manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
AKAI GX-266D service manual (1st page)
Preview of AKAI GX-266D [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
AKAI GX-266D service manual (2nd page)
Preview of AKAI GX-266D [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AKAI GX-266D GX266D GX 266 266D
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • Please take a look at the below related repair forum topics. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Akai AT-K1 nincs FM adás-Megoldva-
Hello.A fent emlitet tuneren nincs FM adás.Segitséget kérnék a javitásban-hozzáteszem nem nagyon értek a rádiokhoz-de ha nem olyan bonyolult,akkor megprobálom én,ha nem megy,akkor eladom igy hibásan.Rajzot nem találtam hozzá-vagy csak nem jól kerestem.Köszönöm. Köszönöm mindenkinek a segitséget.Rádiotechnikában egyátalán nem vagyok jártas,igy talán feltünt volna egyböl-vagy,ha teszek el képet a készülék belsejéröl-akkor a tanult szakembereknek,hogy a forgókondenzátor tetején levö kondenzátorok eredetileg nem képezték a készülék eredeti alkatrészlistáját.Ahogy lejebb emliteték,valószinüleg átvolt hangolva keleti normára anno.A kondenzátorok eltávolitása után a trimmer kondikal sikerült beállitani a megfelelö ferki helyeket,és jelerösséget.Jelenleg tesztelem,hogy az adok nem másznak-e el.
AKAI AM-59 erősitő, a védelem 1-2 perc után kikapcsolja az erősitőt
Van egy AKAI AM59 tipusú erősitőm. Rendesen beindul, mindkét csatorna működik, majd egy idő után magátol kikapcsol. A kimeneti hangszóró védelem beindul. Nem is nagy hangerővel járatom, de van mikor terhelés nélkül is kikapcsol. Mi lehet a hiba oka ?
AKAI AP-Q310 lemezjátszó ingyen elvihető! - ELKELT!!!
Sziasztok! A fent említett lemezjátszó egy kollégám tulajdonában van, de helyhiány miatt megválna tőle. Én személyesen még nem láttam, de azt mondja, jó állapotban van és minden működik rajta. Akit érdekel, írjon és megbeszéljük a szállítást. Postán is feladhatom, de ennek díját azért nem vállalnám át. :) Maga a gép INGYEN vihető. - A gép elkelt! Köszönöm az érdeklődést és elnézést, hogy csak 1 volt belőle... Üdv: Gyula
AKAI GX-F60 R Idler csere után.
AKAI GX-F60 R Idler csere után azt tapasztaltam, hogy két napig tökéletesen működött jobbra, balra lejátszás, csévélés se zaj se kattogás ahogy megvan írva. Tegnap bekapcsoltam s valamiért csak balra játszik, pörget ha jobbra pörgető gombot nyomom akkor is balra pörget, jobbra a lejátszás el sem indul. Kérdésem az lenne mechanikai vagy elektronikai vonalon keressem a probléma megoldását mielőtt újra rászánom magam s szétszedem. Válaszokat előre is köszönöm.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce