Szervusztok!
Van a fent nevezett készülék aminek a FM része nem működik (Sony tux-032 tuner van benne) AM-en szól,FM-en egy pillanatra beindul aztán leáll. Ha valakinek van valami sejtése erről a hibáról akkor segítsen.
Várom a megtisztelő válaszotokat.
Üdvözlettel!buszosgyuri
Sziasztok!
Egy hónapja cseréltem TDA7294-es végfokot, én járattam 2-3órát és rendesen szólt.
A tulajnál ment 1órát és ledobta az elejét, és az egyik biztosíték is ment vele. A crossovert sem kezeli rendesen, és a hangerőt sem. Egy oldalon találtam képeket a javításról, de én nem tudtam megnyitni teljesen az oldalt, így a cserélt alkatrészek értéke sincs meg, felteszem ide a képeket, és az én gépemért is. A letöltött képeken be van karikázva, a másikon nyilak jelzik az ellenállásokat, ezt az átalakítást meg kellene csinálni, hogy rendesen kezelje a hangot is?
Üdv mindenkinek kaptam a fent jelzett autó hifit valaki kiszedte belőle a végfok ic-ét próbáltam keresni hozzá rajzot sikertelenül ,tudja valaki milyen végfok lakik benne köszönöm üdv
Egy AKAI sztereó erősítő javításához keresek STK 1080 II végfok IC.-T