Sziasztok,
Eredetileg táp és üzemmódválasztó hibával hoztam el, ezeket megjavítottam, mindent csinál, de nem akar üríteni. Van értelme szerintetek triakot cserélni? Nem látszik semmi égésnyom meg ilyenek, egy motorola maszkprogramozott proci van benne.Ilyen minisel vezérlő van benne:

Köszi, üdv
András
Hi!
Tudnátok segiteni? Lenne egy ilyen gép, se kép se hang. Még nem szedtem szét, de valszeg ez a panel van benne.
Van Valakinek tapasztalata ilyen géppel, hogy mi lehet a bibi?
Köszi.
SZIASZTOK:Van a fentnevezett mosogatógép amely megállt a fűtési ciklusnál. A fűtőszál jó volt tehát következtek a klixonok elleőrzése. A túlfűtési elleni védelemre szolgáló klixon (90/-35) szakadt volt. Ennek a klixkonnak volt a hátulján egy kis viaszpötty amely eltávolítása után mechanikusan vissz kapcsoltam a klixont. Most működik a gép,de lenne egy kérdésem,hogy jól fog-e működni ez a klixon a továbbiakban vagy inkább cseréljem?Gondolom már csinált valaki ilyet és van tapasztalata erről.Válaszotókat előre is köszönöm. ÜDV:LACI
Kérem, Guest és guriga ne szóljon a topichoz!
Sziasztok! Lenne ez a gép. Véletlen szerűen leoldja a kismegszakítót hőlégkeverésen. Kiszedtem a szálat. Egyben van, de a képek szerinti karcolást??, repedést??? láttam rajta. Nem megy végig a szálon kb 8-9 cm hosszú.
Szerintetek qka a szál?
Kösz