I disassembled my defective hairdryer. There are photos below in case anyone needs them before repair (I was not able to find how to disassemble it anywhere).
The trick is to remove all buttons first, than you can remove the handle easily after unscrewing 2 small screws under the filter.
Sziasztok!
Javitanom kellene anyósomék ARDO easy logic AE1010 elöltöltös mosógépet,csapágyas lett a drága mosómasina!Azt kérdezném töletek,tudja-e valaki a csapágy,szimering méreteket?Szeretném megvenni mielött neki esek,ne utánna keljen még a beszerzéssel bajlódni!Elöre is köszi!Üdv.Villszer (service manualt csak a progi kapcsolóról találtam)
Hi!
Tudnátok segiteni? Lenne egy ilyen gép, se kép se hang. Még nem szedtem szét, de valszeg ez a panel van benne.
Van Valakinek tapasztalata ilyen géppel, hogy mi lehet a bibi?
Köszi.
Sziasztok!
Adott a fenti gép ,a hibajelenség mindig leveri a FI relét!
Üdv szép napokat!
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."