Sziasztok! Fent említett mosógép csapágyassá vált, a lógó dob miatt az ékszíjtárcsa minimálisan belevágott az üstbe, illetve a dob sem 100-as, korrodált a csillag, stb. Van itthon egy WISL 105 bontott dob, megegyezik majdnem a fenti gépével, viszont a betöltő nyílása kisebb, így az üstszájgumi nem jó rá. a bontotté meg nincs meg, van rá esély, ha szerzek egy gumit, a kisebb gumi rátehető az előlapra, enged annyit? Vagy valami más megoldás? Köszönöm!
Hello, I'm looking for a service manual of Hotpoint Ariston NF823W.
Can You help me, please?
Thanks in advance.
Sziasztok!
Mode: MTB4561NF kombi hűtő vezérlőjén táphiba elhárítva, perifériák rendben, viszont a leolvasztás nem működik.Triak is cserélve. Valakinek nincs véletlenül elmentve eeprom tartalom? A segítséget előre is köszönöm.
Szervusztok!
Korábbi kérdésemhez csatlakozva, keresem a címbeli géphez való 24C64WP-ben tárolt tartalmat. Az eredeti sajnos sérült, kiolvashatatlan.
Üdv, Bencsik