Sziasztok!
Ariston mosógép vízszelepje repedt volt kicseréltem újra,Működött kb 5 percig hibátlanul hívtam a feleségemet hogy hozhatja a ruhákat egyszer csak megállt és szépen ütemesen 1 et villan a ledje. 1 villanás hosszabb szünet 1 villanás hosszabb szünet.A programkapcsolója forgott körbe de már az sem mozdul.
Motor szénkeféje jó A panelt átforrasztottam mert mintha egy pár hejen láttam volna hontakthibát de a hejzet nem változott.
Típusa:AL109x
Üdv!
Most egy Hotpoint_ Ariston ELTF11M121Ceu mosogatógép belső cső cseréje miatt kérnék infót.
Szóval a keringetőről elmenő gumicső oldódik fel mosogatásnál, tiszta rittyó minden tőle.
A kérdés az hogy vajon önmagában cserélhető e?
Nem igazán találtam infót a gépről.
A fűtőbetét rögzítője fogja a csonkra a gumit de nem igazán akar engedni, mintha rá lenne gyárilag sütve ragasztva.
Vagy csak komplett motorostul lehet beszerezni?
Kutakodva külön belső csövet sem találtam.
Köszi.
Basszus külön egybe találtam szivattyút.
https://allegro.pl/oferta/pompa-myjaca-obiegowa-bleckmann-vsm-e25a0-vda-11829423604
Mondjuk ha sikerülne megrendelni az ára még elfogadható lenne 86 FT a
Lengyel zloty
Up.
Közben megoldódott a dolog.
Sikerült a környéken kollegától beszerezni.
Azért köszönöm. a tippeket, infókat.
Sziasztok !
A címben szereplő vízmelegítőmhöz keresek alaplapi tömítést,de sehol nem találok.A boyler mo.-n vásárolt mégsem találok hozzá alaplapi tömítést.Kezd vízkövesedni ezért cserélnék benne mindent(fűtőszál ,aktív anód)de nem merem addig megbontani amíg a hiányzó tömítést nem sikerül beszerezni,mert azt is cserélni szeretném.
Ha valaki tud beszerzési forrást,kérem jelezze!!!
Köszönöm előre is mindenkinek,üdv:mika
Sziasztok!
A címben szereplő mosógéppel van olyan gond, hogyha végzett a programmal és kikapcsolom de csatlakoztatva marad a hálózatra, akkor a kikapcsolástol számítva fél- egy óra múlva nem lehet a fő kapcsolóval bekapcsolni, csak ha ki húzom a konnektorból, várok kb. 5-10 másodpercet és amikor visszadugom, bekapcsol. Ha több töltet van egymás után mosva, akkor hiba nélkül működik. A panelt már korábban át mértem és forrasztottam ( talán elkokat is cseréltem, bár erre már nem emlékszem pontosan). A mostani alkalommal a hálózati kábelt cseréltem, mert a dugvilla meg volt égve, de sajnos a hiba jelenség maradt. A kérdésem az, hogy ezt mi okozhatja?
Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol.
Üdv: Ladakolyok