Sziasztok Urak!
A segítségeteket kérem a fent nevezett kombi kazánnal kapcsolatban.Az történt , hogy a régi Beretta kazánom kilyukadt és vettem , helyette egy Aristont.Be is kötöttem üzembe is helyeztem,de a meleg víz a max állásban is igen csak hűs. Igaz a kijelzőn 60C jelenik meg , de szerintem 35 sincs .
Kérdés Lehet valahol állítani rajta?
Előre is köszi a segítséget
Üdv. pluto63
Sziasztok!
A fenti gép bekapcsoláskor kivilágítja a kijelző minden elemét, majd a beállított program időtartamát. Ezután a start gombot benyomva a kijelzőn a test felirat jelenik meg és oda-vissza forgatja a dobot. Van ennek a gépnek tesztprogramja? Elindulhat ez magától? Vagy eeprom tartalom hiba?
Kőszönettel:
N.A.
üdv: az alábbi kérdést kaptam, öreg barátomtól:
"ARISTON hűtő ajtaján a kijelzőn (mutatja a hűtő, és mélyhűtő hőmérsékletét, és különböző beállításokat is) van egy digitális óra, ami a felső ajtó (nem a mélyhűtő ajtó) kinyitásakor lenullázódik. Az ajtó visszacsukása után az órát kézzel (nyomógombokkal) kell újraindítani. Néhány esetben az ajtó nyitásakor az egész kijelző kikapcsol egy pillanatra. Mi ennek az oka, és hogyan javítható?"
Típust majd pontosítom
Bálint
Tisztelt Fórumozók!
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ezek a hőmérséklet jeladók mennyire cserélhetők fel egymással. Van egy fent említett mosó amibe ez tönkrement. (F3 hibával megállt) Rádugtam egy Whirlpoolét próbaképp ezzel jó volt, de nem beépíthető. Nem találtam csak hasonlót http://www.orczy.com/main.php?mode=term_detail&c_oid=5249509&termekar=2849&akcios=0 ez jó helyette?