Sziasztok.
Hotpoint Ariston AQD1071D69 EU/B mosógép program indítása után kicsivel F13 hibával megáll.
Szárító modulban már kicseréltem az ntc érzékelőt és a csatlakozóját is.
NTC 20kohm értéke paneli eljut,
Elektronikán hibát nem találok.
Fűtőszálak hibátlanok.
Találkozott már valaki ezzel a hibával?
Sziasztok Urak!
A segítségeteket kérem a fent nevezett kombi kazánnal kapcsolatban.Az történt , hogy a régi Beretta kazánom kilyukadt és vettem , helyette egy Aristont.Be is kötöttem üzembe is helyeztem,de a meleg víz a max állásban is igen csak hűs. Igaz a kijelzőn 60C jelenik meg , de szerintem 35 sincs .
Kérdés Lehet valahol állítani rajta?
Előre is köszi a segítséget
Üdv. pluto63
Sziasztok!
Adott ez a nofrostos hűtőszekrény, amely rendszertelenül üzemmódokban ragad. Ilyenkor a kijelző elsötétül és éppen azt csinálja a végtelenségig, amit éppen a hiba bekövetkezésekor csinált, azaz vagy megy a kompresszor, vagy a keringető ventilátor, vagy épp semmit nem csinál.
Ilyenkor, ha kihúzom konnektorból és mondjuk rögtön visszadugom, akkor minden megy szépen tovább pár napig. Aztán a hiba újra előjön.
Szerintetek merre induljak el?
Sziasztok! Fent említett mosógép csapágyassá vált, a lógó dob miatt az ékszíjtárcsa minimálisan belevágott az üstbe, illetve a dob sem 100-as, korrodált a csillag, stb. Van itthon egy WISL 105 bontott dob, megegyezik majdnem a fenti gépével, viszont a betöltő nyílása kisebb, így az üstszájgumi nem jó rá. a bontotté meg nincs meg, van rá esély, ha szerzek egy gumit, a kisebb gumi rátehető az előlapra, enged annyit? Vagy valami más megoldás? Köszönöm!