Üdv mindenkinek.
Segítségre lenne szükségem
Van egy 2 részes (Allul fagyasztó fellül hütő) hűtőszekrényünk, mikor áramszünetek vannak többnyire megbolondul és megfagynak benne a dolgok.
Ha kikapcsolom egy időre, akkor újra normálissan hűt.
Mi lehet a baja, a hőfokszabályzóval lehet a gond?
A hűtő Zanussi Lehel
típusa LOK 2604 (ZFC 264 NK) vagy
LOK 3004 (ZFC 304 NK)
A leírásán ezt olvasni,
2 kompresszoros a gép.
Üdvözlöm a kollégákat! Sajnos úgy szétégtek az ellenállások, hogy nemtudom meghatározni értéküket. R1, R3 es a túloldalon lévő smd bekarikázva.
Köszönöm ha valaki esetleg megtudja mondani.
Üdv mindenki!
Egy indukciós lappal bajlódok.
A fent említett készülékkel gyűlt meg kissé a bajom. Először azt hittem táprész, de a komplett átkondizás, optó és kvarc csere, átforrasztás után se hajlandó bekapcsolni. A diódák, tekercsek jók. Zárlat nincs.
Ha tudtok légyszíves segítsetek!
Sziasztok!
Van ez a gép aminek a táp része halott volt. Tny253 csere és még 1-2 fólia áthidalva... Bekapcsolom a program választóval pár másodperc és E91 jelenik meg. Ha szervíz menübe lépkedek akkor minden rendben csinál (látszólag). Valaki találkozott már hasonlóval? EWM1000 PLUS elektronika van benne. Táp rendben, de gondolom akkor szervíz sem lenne.
Üdv Imi