Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AUCMA C2930SA

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
386.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar aucma manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AUCMA C-2930SA C2930SA 2930 SA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Panasonic TX-40CW304 Kikapcsol, main csere! Megoldva!

Sziasztok!

Ma hoztak egy ilyen tvét, aminek a belseje Vestel 17MB97. Bekapcsolás után ahogy megjön a kép kikapcsol, újra indítva megint ezt csinálja, de harmadszorra már csak villog a készenléti led. Ezt a hibát okozhatja sérült tartalom? Le akartam tölteni innen a tanyáról a tartalmat, de sérült a rar fájl. Valaki nem tudná újra feltenni? Köszönöm előre is a válaszokat.

A megoldást egy main board csere hozta meg!

Philips fl 1.17
Sziasztok,mindenkinek! Lassan haladok ezzel a tv hibafeltárásával,indulásból 2-3mp után visszaáll készenlétbe.A 140volt is csak 120 volt,a lehetséges szokásos 150nf,33mikró,stb megvizsgálva,cserélve,a sorkimenő kivételével sem jelenik meg a 140 volt,a sorvég 2db bu508 jó!Kérem,ha valaki behatóan taulmányozta eme technika lelki világát,néhány instrukcióval segítse a javításomat,köszönöm előre is.Itt kérek elnézést,mivel sajnos az előző témához küldtem be először a kérdésemet.Köszönöm előre is a segítő hozzászólásokat,további szép napot mindenkinek!
LG CE-29K30RQ(ch:MC-022A) nincs készenléti állapot, nem indul
Szép napot mindenkinek! A témában nevezett készülék alap hibája sorkimenő zárlat volt.A sorkimenő cseréje után, jött a következő hibajelenség, nincs készenléti állapot.A led villog ütemesen, az egyik relé ennek az ütemében kattog.A táp sec. oldalán semmilyen feszültség nem mérhető.Hozzám már úgy került hogy más feladta vele a küzdelmet.A táp vez. IC-t, kondikat(kék tárcsát is)ellenállásokat cseréltem.A sorvégfok meghajtó tranyó sem a rajz szerinti, de amíg nincs készenlét, addig nem cserélem.Optocsatoló cserélve, primer oldalon nem mérhető zárlat.Ötlete van e valakinek ezzel kapcsolatban, ha igen szívesen veszem. Kösz előre is. Tónió
Daewoo TV (CP-775 chassis), sortrafó csere után geometria hibás
Sziasztok! Javítok egy Daewoo TV-t amiben CP-775-ös shassis van. A sorvégtranyó és a trafó is zárlatos volt, mindkettőt kicseréltem. A készülék el is indult, azonban eltérítési problémái vannak.A kép alja egy kb. 8cm-es sávval rövidebb és az oldalain hasonló méretű félholdak vannak. Mit tanácsoltok, hibás alkatrészt keresgéljek még, vagy a szervizmenüjébe próbáljak behatolni? Köszi: G.Miki "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce