Szega.
Tanácsot szeretnék kérni van egy BEKO Dolby pro logic tv-m,van kettő av csatlakozója,de sajnos hiába csatlakoztatom a dvd lejátszót az egyik aljzat csak zavart csikokat ad a másik csatlakozón pedig homályos szellemkép látható,már elvitte két szerelőhöz de egyik sem tudott segiteni kérdezném ilyen esetben mi lehet a hibája az av csatiknak.A tv tipusa BEKO TVB-3090.A választ előre is köszönöm.
Jó estét mindenkinek!
Ebben a tv-ben zárlatos a sorvégtranzisztor.A tipusa 2SC5331. A kicsatoló 560nf 250V-os kondenzátor szétrepedt. Az R536 pozicióju ellenállás megszakadt. Szükségem lenne egy rajzra mert az ellenállás pontos értékét nem tudom. A kondenzátort kicseréltem , tranzisztort rendelnék de ameddig nincs rajzom nem akarok komolyabban belefogni.
Előre is köszönöm a segítséget!
dínó
Üdv mindenkinek.
BEKO TVB-3090 (chassis 11.1) Tápegység trafót keresek megvételre, mert menetzárlatos lett a régi.
Kérem hogy aki tud egy működőképes trafót a fent említett tv -hez az szóljon.
Az árat megbeszéljük. Nem szeretném még kukázni ezt a készüléket, mert sokkal többre tartom ezt, mint a mostani társait.
(Meg aztán egy új tv vásárlása sem esne annyira jól anyagilag :)
Köszönöm.
Üdv mindenkinek egy Grundig elegance72 MF72-2501/8 TOP BEKO C8 sasszéjú készülékhez keresnék opciós táblázatot az általam talált anyagokban csak részlegesen van meg a táblázat ha lenne valakinek egy teljes az sokat segítene köszönöm előre is üdv A hiba Megoldva!