Sziasztok. Egy technics su-v650 tip erositovel veszodok. Bekapcsolva a rele nem kattan, 10 mp alatt a volt. amp. hutoje forro. Tapfeszultsegek rendben, beleertve az AN7062-t is, zarlat nincs, hibas tranyot nem talaltam. Ami nincs rendben: az egyik csatorna volt. amp. kimenete +38v-on van. Bemenete +39.2v, tehat ez a resz mukodik. Az AN7062 3. laba ahova a visszacsatolas erkezik, 10v-on van 0v helyett. Kivett SVI3205-el a helyzet valtozatlan. Itt kifogytam az otletekbol. Rajz van fenn a tanyan, csak a pdf nem engedi a kivagast, igy nem tudom feltenni a rajzot. Kerlek adjatok valami otletet, hogy mivel probalkozzak. Udv.
Üdv. mindenkinek . Nem az én világom ,de van mikor nem lehet nem-et mondani . Nos alapból sötét a kijelző és a standby/on megnyomására be-ki kapcsol a készenléti panelon a relé , és bevillan a kijelző , ilyenkor egy pillanatra megjelenik a fesz. a végfok tranzisztorokon és lassan lecsökken . Innen hava tovább ?
Szervusztok !
Keresem az AKAI DV-P4000VSS házimozirendszer magyar nyelvű kezelési leírását.
Megúnták-kidobták,a kezelési nincs meg...
Köszi ! Laci / mollybolly
Sziasztok!
Van egy Sanyo C4 rádió, amit anno áthangoltak keleti normára, most vissza kellene hangolni. Sajnos műszerezettség hiányában nekem nem megy, a tulajnak meg (jogosan) szívügye a rádió.
Tudna valaki segíteni?
Üdv: Jácint