Sziasztok Kollégák!
Találkozott már ezzel a hibával valaki?
Bekapcsolás után:
F0= ?
FCAL= ?
CX= ? F
Ennyit tud...
Előre is köszi!!
Üdv Tomi
Hello!
Használ valaki ilyen műszert?
Mennyire lehet ez használható?
https://www.aliexpress.com/item/1005007198338885.html
Köszi!
Sziasztok
A fent említett mászerhez keresek szoftvert. Jelen pillanatban csak 4 műholdat tud felismerni.
Köszönöm Üdv
Kedves Mindenki ! Hozzám nőtt egy hiánytalannak látszó EMG-12567 TR-0469 nevű programozható jelgenerátor. A gépmadár életjeleket ad, az arcán levő gombokkal a funkciókat jelző LED-ek szépen állíthatóak, egyedül a négyjegyű számkijelző mutat mindig 0-át. Egyelőre ennyi, még nem mértem a műszert.
A gép turkálás mentesnek látszik, égésnek, egyéb elváltozásnak se szaga, se nyoma nincs. Azonban, mielőtt nekidőlnék feltámasztani, szeretném megkérdezni, hogy akad-e itt bárki, aki tudna nekem segíteni gépkönyvet találni ehhez a géphez ? Nagyon hálás lennék érte, nyilván nem kérem ingyen. Bármilyen megoldás - kölcsönkért gépkönyv lemásolása, jó minőségben beszkennelt gépkönyv, stb. - megfelel, alkalmazkodom. A lényeg a hiánytalan és jól olvasható gépkönyv megléte.
Kérem szépen, hogy akár ide, akár privátban válaszoljon az, aki ki tudna segíteni. Nagyon kedves kis gépnek látszik ez a 12567, szeretném feltámasztani. Minden segítséget előre megköszönök. Ha bárki válaszol, akkor egy kis késéssel fogok tudni visszaírni. Kérem az illető türelmét.