Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BK-PRECISION 466 CRT TESTER REJUVENATOR INSTR. SM

METER - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
2.4 MB
Page
---
Category
METER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bk manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    TESTER INSTR. 466 CRT BK PRECISION
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant METER forum topics:
Maxwell MX 25306 nem lehet kapacitást mérni (MEGOLDVA)
Üdv mindenkinek. Maxwell MX 25306 multi javításában kérnék segítséget. Sikerült töltött kondit rátennem, azóta sem kapacitást, sem induktivitást nem lehet vele mérni. A többi funkciója a műszernek működik. Cseréltem benne 4db 2SC9013- at, 2db 1N4741-et. Bekapcsolás után ezek megint zárlatosak lettek. Mit kellene még cserélni, hogy működjön. Esetleg egy rajz is jól jönne. Köszönet.
TR-0619/W024 Wobblerscop gépkönyve megvan!
Sziasztok! Keresem ennek a készüléknek minden hozzáférhető dokumentjét; rajz, szervizkönyv, képek stb. Már beleőszültem a keresésbe, de siker nuku. Valaki segítsen! köszönettel: Miklós Mint szemfüles reagálásokból látszik a gondom megoldódott! Sajnos továbbra sem tudok ide feltölteni valamiért nem hagy. Ha valaki az MTT oldalán nem fér hozzá, annak szívesen feltöltöm valamelyik megosztóra.
Ganzuniv 3 kevesebbet mutat a ténylegesnél ( Megoldva)
Sziasztok! Címben említett mérőműszert restaurálok, az alapműszere volt "beállva". Sikerült szerezni egy donorból ( elektronika hibás) egy hasonlót. Beépítés és tesztelés után a következők kerültek megállapításra: - váltó illetve egyen feszültség mérésnél a ténylegesnél kevesebbet mutat (232V hálozati feszültséget 180V-nak méri) - váltó és egyen áramnál hasonló a helyzet - ellenállás mérésnél ( 1k/10 Ohm tartomány)pontos, viszont 10k/100k/1Mohm tartományban nem lehet "kinullázni" a mutatót ( a mérés tartomány max. 80%-ig lehet kitekerni, góliát elem jó!) Lehet van a ki már javított ilyen műszert,nagyobb rálátása van, hogy hol kellene kutakodni, mert így ránézve ennek a több paneles csodabogárnak még a szétszerelése se könnyű feladat. Üdv Malibu
RFT EO 211
Sziasztok, hozzám kerül kosárban (atomjaira szedet) szkóp. Össze akarom rakni, mert szeretem a kihívást. A félvezetők, kondik és az ellenállások számszerűsége nem stimmel, a többi meg van (trafó, cső, potik, nyák és a "doboz"). Az ellenállásokat és a kondikat beszereztem, de a diódákat say30 = 1n4007 say12 = 1n4148 sy320/1 = 1n5408 sy320/4 = 1n5408 így helyettesíteném, szerintetek jó? Az e500c3 és e700c3 szeléneket mivel tudnám helyettesíteni? A tranzisztoroknak még utánanézek, de azok is igen-igen kérdésesek, már nézem a keresztreferenicákat. Itt a fórumon is találtam már néhány helyettesítőt.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce