Üdv mindenkinek itt a tanyán!
Hozzám került egy Bosch Maxx 7-es mosógép F21 es hibával.
A szénkefék cseréje uán,továbbra is megmaradt a hibakód.Amit furcsállok hogy nem is csippan a gép.
Az elektronikája SIEMENS (tapis)tuch kezelővel van de semmi reakciót nem tudok belőle kicsikarni rögtön teszt nélkül f21-re áll ki,
találtam itt a tanyán leírást hogy bekapcsol+ hosszan programindító gomb tartása de semmi reakció.A másik verzió a 6 órára állítás+centri gomb utána indítógomb és kikapcs. Na erre sincs reakció csak 1x megkínált némi töltéssel,mivel kiszereltem a kezelőt hátha némi direkt érintésre reagál.
BTB 16-ot is cseréltem hátha de semmi.Relék átadnak és működő képesek.Tápok rendben vannak. Tacho generátor jó nem szakadt,vezetékelés a panelig átmérve,ja és a motor kiszerelve letesztelve, hibátlanul működik.
Merre induljak tovább?
Üdv mindenkinek! Eben a gépben lakik egy BLP3 vízszivattyú ami kevés vizet nyom ki, ezért egy idő után E24-es hibakóddal leáll. A járatokat kitisztítottam( szűrő , szelep) de szivattyúzáskor nagyon kevés vizet szállít kifelé, leszerelve a lapát nem szorul. A hagyományos szivattyút legalább ki lehetett könnyen próbálni. Az elektronika EPG70002, aminek a tápjában a kondikat még megnézem. Ha valakinek valami ötlete van az kérem segítsen!
Sziasztok!
Tudok erről valamit?
https://dishcareaction.com/hu-hu/bosch
Mi gyullad ki? Szokásos relé lába elenged (Köszönjük ROHS) gond, vagy valami más?
Tegnap kérdezték tőlem, de csak erre tippelek..
Sziasztok!
Esetleg tudja valaki, hogy ilyenkor mi a teendő?Mosás közben egyszercsak megállt a gép.A ruhát se lehet kiszedni mivel nem engedi kinyitni az ajtaját.
Köszi előre is.
Szép napot