Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BOSCH WMV3604FG 02

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (DOC)
Size
457.0 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bosch manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BOSCH WMV-3604FG WMV3604FG 02 WMV 3604 FG
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Bosch mosogatógép ( règi tipusú ) vízfelvételi hiba
Üdvözletem a kollégáknak! 
Kettő darab más tipusszámú bosch mosogatógéppel is találkoztam az utóbbi időben azonos belsővel és hibával. Melyek a program indításánál kiszivattyúznak majd elkezdik beereszteni a vizet. Ez a vízbeeresztési idő elég rövid ideig tart. Nem enged be annyit hogy normálisan tudjon mosogatni. Az alsó lapát még úgy ahogy forog, de a felső már nem. Majd kiszivattyúz később és a főmosogatásnál már nem történik víz beresztés sem. Üresen megy a keringetőszivattyú. 
A labirintus tartályt és az alatta levő vízszintszabályzót kitakarítottam, de változás nem történt. Valami tipushibára gondolok mert pár héten belül a második készülék azonos hibával.  Tudnátok e valami jó ötlttel, segítséggel szolgálni?
Előre köszönöm!
Bosch clasixx5 mosógép motor csatlakozó beazonosítása
Üdv mindenkinek . Bosch (clasixx5) mosógépből jövő 7 kivezetéses motor csatlakozó széthullót , most van 7darab egyszínű vezeték . Bontottról találtam egy motor csatlakozót ( egyszerűbb lenne az élet ha komplét kábel köteg lenne , de a felső prk csatlakozó már hiányzik ) .Motor kivezetései mérhetők , kérdés hogy lehetne a gébből jövő vezetékeket beazonosítani . A tacho vezeték még a panelról kinézhető , de maradék 5 nem egyértelmű .
Bosch keskeny mosogatogép 682 kondi helyet mi jó?
Üdv! 

Lenne egy ilyen panel.
A tápban zárlatos egy 3.4x2.6 és 2mm magas, talán PP SMD kondi. Milyen furatszerelt lenne jó helyette, mert ilyenem tuti nincs. 

Kösz 
Bosch Serie2 WIM58 vizbeeresztő szelepei rosszul működnek .????

Sobril és kozakg ne szóljon hozzá !
Sziasztok !
" A fent nevezett gép vízbeeresztő szelepei közül az egyik működik . A másik , ha direktbe 230V-al megtáplálom , működik . A panelen a TRIAC már cserélve lett . Ez a szelep sajnos , mosás közben , nem engedi be a vizet .  Hol a hiba ? Mihez nyúljak ? Ehhez kérem a segítséget ! Köszönöm . "
Köszönöm szépen a hozzászólásokat , előre is .
jano
U.I.
A megoldáss : "'A próbaképpen berakott NTC-k , ötből négy , rossz volt . Egy mezei Whirlpool AWT-é jó lett bele ."
Ezúton köszönöm Mosószaki , Mindigéhes , kollégák segítségét .
U.I._1
Vissza hozták a mosógépet . Nem jó bele az ntc .
Mindenkitől elnézést kérünk !
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce