Guest és guriga ne szóljon hozzá .
Sziasztok !
A fenti mosógépet (panelt) nem lehet bekapcsolni . Elugrik a fotón látható hibakódra . Ezt nem tudtam megfejteni , hogy milyen hiba . A táp.-ban a 10UF/400V és a 470UF/25V ELKO-t cseréltem . A müa.részt , ami érintkezik a "rúgókkal" megtisztítottam . A "rúgókat" újra hozzá forrasztottam a kezelő lap fóliájához .
Kérem a segítségeteket a panel javításhoz és a hiba kódhoz ! Előre is köszönöm .
Üdv Jano
U.I.
Az 1400,800 és a 600 centrifuga LED villog .
Hibakód :
Víz a padlón , az Aquastop kioldott .
Törlése :
A mosógépet kikapcsolt állapotba helyezzük , választókapcsoló "0" állásban legyen . A választókapcsolót jobbra forgatva , 180 fokot eltekerjük , tehát 6 óra állásba . Megvárjuk , amíg el kezdenek villogni a LED-ek .
Ezután rajta tartjuk az ujjunkat a szenzoros centrifuga gombon .
Ezzel egyidőben egyet fordítunk balra a választókapcsolón, tehát 7 óra állásba .
Elengedjük a centrifuga választó gombot , és a választókapcsolót balra forgatva a "0" állásba tekerjük .
Üdvözletem!
Fenti kávédarálóm késének menetét sikeresem elkoptattam, ám a gépnek ezen túlmenően más baja nincs. Az új aprítókés ára brutális, így arra jutottam, megpróbálom megszerelni, de ehhez le kellene tudjam venni a gép házának alját. Tudja valaki, hogyan lehet ezt megtenni roncsolás nélkül? Egyebek között nincs valakinek egy felesleges - elfekvő, akár használt (de még működőképes) - aprítókése?
Üdv: Tamás!
Üdv mindenkinek!
https://schraub-doc.at/bsh-11011037-leistungsmodul-unprogrammiert
Egy 3 lábú alkatrész elolvadt meg egy kicsit megéget a panel. Csak a panel került hozzám. Értékelhető infót a netten nem találtam, és ha valaki már találkozott ezzel a panellal minden segítség jó jön, mert csak a panel került hozzám és azt sem tudom mihez csatlakozik, mert nagyon valószínű, hogy kívülről kapta a "pofont ".
Sziasztok!
Segítségre volna szükségem a címben szereplő szárítógép vezérlő panelján felrobbant alkatrész beazonosításában.
(Varisztor- Ptc- Ptk-Ntc- ?) Tehát fogalmam nincs mi lehet, mert nem olvasható rajta írás.
A csatolt képet a netről töltöttem le, de megegyezik a hibás panellal. Piros x-el jelöltem meg a kérdéses alkatrészt.
A hibás képről is teszek fel, hogy milyen volt tisztítás előtt. A kormot sikerült eltávolítani, de az alkatrészen nem olvasható semmi.
Kellemes napot kívánok!
Üdv:
Laci