A fenti mikroban hiányzik az ellenállaás ami 1.25A biztósítékkal van sorba kötve ennek szeretném az értékét meg tudni.
Köszi előre!
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Nincs ehhez a fajta géphez Valakinek hibakód táblázata?
A 3 led villog a PRK felett.
Ez valami ürítési gond lehet?
Kösz.
Sziasztok!
Az új fajta Sienes, Bosch mosogatógépekben miután eldurrant a fűtőszál (E.G.O:) és cserélem jó fűtésre, sok esetben csak rövid ideig adja rá a fűtést és alacsony a hőmérséklet.
A szárítás sem megfelelő.
A hőmérséklet érzékelő jó mindig.
Sikerült már valakinek javítani ezt a hibát? (nem a panel cserére gondolok)
Üdv!
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni az alábbi problémában.
A nevezett mosogatógép kezelőszerven az "edények 70°" , "Auto 45°- 65°" és az "ECO 50°" programot ki tudom választani, azonban a 45° pohár funkciót nem.
Ez utóbbinak a programot kiválasztó nyomógombja rendben van, ugyanis más gombot nyomva tartva, az ahhoz tartozó led elalszik egy pillanatra, amikor a "pohár" mosogatás funkció gombját megnyomom. (Ellenben ennek a funkciónak a LED-je fel sem villan... amolyan favágós teszt.) Műszeres méréssel is jó minden nyomógomb a kezelőn. Minden más nyomógomb teszi a dolgát, látszólag megfelelően működik. Azonban akár hogyan is próbálom, de nem lép be a "45°pohár" mosogató funkcióba. Tehát úgy viselkedik, mintha ez a funkció nem is létezne benne.
Eredetileg E14 hibával érkezett, de azt orvosoltam.
A tulaj nem tudta megmondani hogy ez a hibajelenség már régebbi e? ugyanis ezt a funkciót nem használta.
Találkozott már valaki ilyen hibával?