üdv: saját video a hibajelenség nem mindíg jelentkezik.
Ha előretekerem, majd vissza,kiadja a kazettát és kikapcsol.
Ilyenkor berakva a kazettát, fejmotor felpörög, leáll és kikapcsol,áramtalanítás után újra normálisan működik.
Mechanika jónak látszik,elején-végén jól teker,szíjak cserélve,fékek, kuplung jók.Táp átkondizva,ESR és érték szerint jók.(nem melegedés hiba)
A dolog iróniája, hogy van egy másik ugyanilyen, ugyanezzel a hibával.
Memória, vagy reset hiba lehet?
Bálint
Sziasztok!
Keresek ehhez a készülékhez mechanikai alkatrészt,mégpedig a szalagfeszítőhöz.
Itt küldöm a képeket róla és ha valakinek van bontott videója ami elektronikai hibával van és nem érdemes javítani abból a mechanikából kellene egy fogaskerék.Próbálok küldeni képet hogy miről van szó. A képek egy kicsit silányak de aki tudja hogy miről van szó annak nem probléma.Ez a vezérlő fogaskerék kellene ezt külön is lehet látni.Ennek a problémája hogy le van törve a rögzítő kis kampó.Ezt nem tudom másként nevezni.
Várom megtisztelő válaszotokat!
Üdvözlettel:buszosgyuri.
sziasztok
A fent emlitett videonál olyan probléma jelentkezett hogy 5-10 másodpercenként zavaros lesz a kép-mintha állandóan trackingelne, a hang az jo ez idő alatt is. Nyomógörgő nem kopott. Mi lehet a hiba?
Előre is köszi a segítségeket!
üv : Tiva
Szerbusztok!
Kellene egy kis segítség!Műhelyembe bekerült egy nv-fj 622 Panasonic video,híbája:gyorscsévéléskor egy
pillanatra elindul utána kikapcsol.Többi funkció müködik. Mechanikát komplett cseréltem ,az jó,programkapcsoló
cserélve,tápfeszek jónak látszanak.
Segítségeteket előre is köszönöm!