Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CANDY CD702T

DISHWASHER - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
10.3 MB
Page
---
Category
DISHWASHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar candy manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    CANDY CD-702T CD702T CD 702
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant DISHWASHER forum topics:
Candy cs2 125 mosógép leveri a biztosítékot.
Sziasztok!
2 évvel ezelőtt örököltem egy Candy cs2 125 mosógépet.Kipróbáltam, működött. Azóta állt a gép. Most bedugtam a konnektorba és azonnal leverte a biztosítékot. Mi lehet a hiba?
Candy CTY 104 mosógép 30mp után leáll
üdv! Van nálam egy ilyen förmedvény.Ajtózár cserélve lett,kiderült szar az elektronika is.(átdurrant,triakot lőtte a panelen).Nah 1napi szenvedés után mostmár az elektronika is megy. A gép elindul,minden programot elindít de 30mp után leáll és ennyi. Ezután 7mp-ként a START led és a nyomógomboknál balról a második led(egy ruha van ábraként a lednél) egyidejűleg villog és itt a vége. Ha kikapcsolom a gépet és újra elindítom szintén 30mp működés és azután leáll. Igazából semmi hibát nem találok már rajta,de mégsem tökéletes. Lenne valakinek még valami ötlete esetleg?
Candy mosogatógép hiba
Sziasztok! Candy CSF 458 E mosogatógépem megadta magát, tegnap este nem akart kimosni, Hibajelenség: a mosogatógépet, bekapcsolom, bejön a kijelzés minden, aztán kiválasztom a programot és elindítom, ekkor elindul az időszámláló elkezd lefelé számlálni, és kb egy perc után visszaáll alaphelyzetbe, mintha akkor választanám ki a programot, utána elindítva ugyanúgy megy 1 percig és visszaáll... a szűrőt kitakarítottam, próbáltam kiborítani a vizet is de ugyan az a jelenség, kijelzőn hibakódot nem ír.. bekapcsolás után halllani, hogy a szivattyú elindúl, és a motor is beindúl, de 1perc után minden leáll.. segítséget előre is köszönöm! Sniper
CANDY CDI 1010.-5 Mosogatógép.víz keringető szivattyú nem indul.Elektronika?(Megoldva)
Sziasztok szakik. Belefutottam a nevezett mosogatógépbe és nem jutok vele dűlőre. Segítségeteket kérem. A hiba jelenség a következő.Bekacsolás / program beállítás / indítás után a vizet beereszti nem indul a szivattyú ,2-3 másodperc múlva a vizet kiszivattyúzza majd kiáll hibára.Az összes led egyszerre villog/ csipog.A perifériákat egyesével le ellenőriztem a motorokat külön hálózatról meghajtottam,vízlágyítótartót áteresztő képességét ellenőriztem.Minden jó. A vezérlő panelen égés nyomok nincsenek amit lehetett átmértem.Esetleg javaslatotok? Vez.panel képeket mellékelek. Köszönettel villkarcsi.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce