Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CANDY HOOVER 31001022 3FASE 2POLI INVMASS15 ND

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (ZIP)
Size
535.0byte
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar candy manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    CANDY HOOVER INVMASS-15 31001022 3FASE 2POLI INVMASS15 ND FASE POLI INVMASS 15
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Candy EVO4 1272 D mosógép vélemények
  Sziasztok!


Találtam egy ilyen gépet. Mi a véleményetek érdemes energiát feccölni bele?

Szerintem csapágyas, dobot tekerve nem forog valami finoman.

Köszi!

Candy Trio 501 mosogatógép alkatrész beazonosítás
Sziasztok! Egy barátom megkeresett, hogy a címben szereplő minikonyhával baj van. A mosogatógép része nem működik. A panelt kiszerelve egy talán triac ledobdta a kalapját. Sajnos a típusát nem tudom leolvasni így. Ráadásul ez az egy különbözik a többi rajta található triac-tól. Szeretném neki megjavítani csak sajnos nincs hozzá rajzom és a neten sem leltem hozzá. A tanyán van ugyan egy service manuál de abban csak a tűzhely része szerepel. A segítségeteket kérném, hogy ha valakinek van rajza vagy ilyen panelja akkor segítsen. A pozició száma T1. Képet mellékelek. A panelon ennyi van :EDO430 REV.09 CANDY41014239 macrotek Ha valaki tud kérem segítsen. A segítséget előre is köszönöm! Gábor
Candy mosogató CDF 625 A-S vezérlő processzor zárlatos.
Szép estét az Uraknak. NOÍGYMÉGNEMJÁRTAM! Két led világít, gép zünnyög, nem resetelhető. Nosza ajtó megbont, végre egy értelmes meló, nem kell kiszedni a bútorból. Általában csak kikapcsolom, de most lévén kéznél, kihúztam a konnektorból. 1ų/275V X2 csere. Alig volt az eredeti fél. És lőn se kép, se hang. Biztos a vékony fólia elrepedt a kondi lábánál, volt már olyan. De nem. Totális 5V zárlat. Proc kivesz, zárlat megszűnik.
Kérdés. VAN VALAKINEK BONTOTT?
Vagy esetleg proci cserélhető? Van neki belső memóriája, vagy csak a 24C....
A proc. 78F9116B
0602EM21.
Van bőven munkám, de az számomra presztízskérdés, hogy bár mindent nem tudok megjavítani, de legalább rosszabb ne legyen miután belenyúltam. Mondjuk eddig se ment, de legalább világított a kijelző.
Candy Trio 401S sütő fűtőszál bekötési kérdés
Sziasztok!

Édesapám egy Candy Trio 401S készüléket szerel éppen. A sütő résznek az alsó fűtőszála egy kombinált szál, amely 2 körből áll. Ez még nem is lenne probléma, viszont a 2 kör különböző áramerősséget és feszültséget is igényel! Ez fel is van tüntetve magán a fűtőszálon. Mellékelve küldeném a képeket + még egy leírást is, melyek segítségével részletesen bemutatjuk a helyzetet.

A kérdés csak az lenne, hogy honnan kapja az áramot a középső, 98V / 450W egység? Sajnos nem tudunk rájönni, és ez azért probléma, mert egy korábbi fűtőszál a túláram miatt sajnos elromlott, ezt a mostanit, amely újonnan lett rendelve, mindenképpen szeretnénk szakszerűen bekötni. Van ehhez a típushoz rajz, vagy bármilyen egyéb segítség a bekötéshez? Foglalkozott esetleg valaki ezzel a készülékkel? Sajnos a szerviz sem tudott érdemleges választ adni.

(A fényképen ugyan 375W / 75V szerepel a középsőnek, ez egy korábban rendelt fűtőszál, ami szinte új volt, de elromlott. A most megrendelt fűtőszál közepe 98V és 450W, ahogy a rajzon is jelezve van. Már be van szerelve, de még nincs bekötve.)

Nagyon köszönjük a tippeket előre is!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce