Sziasztok!
Ez nem igazán javítási ügy, lehet, hogy nem ide kellene föltennem...
A kedvesemnek van egy szgépe, azon pedig a Windows 10 van telepítve. És van egy Canon Prixma MP210-es nyomtatója, amivel tud nyomtatni.
Viszont most kellett volna scennelni, de nem tud, mert a telepítő programok között nincs ehhez a nyomtatóhoz illesztő-telepítő program.
Tudna valaki segíteni, úgy, hogy meg is értsük, mert mindketten a laikusok táborához tartozunk ebben a témában.
Köszönettel:
Attila
Sziasztok!
Igazán a kérdés az lenne ,hogy ha kifogyott a patron a fent jelzett készülékből(ezt jelzi is hibakódokkal) akkor a scanner részét miért nem lehet illetve miért nem tudom használni?Mivel most nincs anyagi kedvem patront cserélni egyenlőre(természetesen tudom lehetne tölteni is) pusztán csak a scanner szeretném használni,mindenféle nyomtatási funkció nélkül!Szerintetek ez lehetséges?
Mert a barátunkkal nem igazán találtam erre utaló megoldást! :)
Mindenkinek köszönöm a válaszát előre is!
UI:
Erről a készülékről van szó!
Üdv:morfeus
BCI24C BCI24BLK i250
szóval van 19színes és 1 db fekete uti patronom hozzá ajándék nyomtató 5000ft Kaposváron
067ven2öt7nyolc86hat
Sziasztok!
Nyomtatót még nem javítottam, de egyik jó ismerősöm megkért hogy nézzem meg, mert nem kapcsol be. Mondta ő hogy biztos csak tápegység hibás. Nála még felvillant a bekapcsolást jelző LED, nálam már semmi.
A tápegységét kivettem 32V és 24V helyett 7,55V van csak.
Az alaplapon megnéztem, égés nyomok nincsenek. Adtam rá 32 és 24V-ot, a 24V-on 0 az áramfelvétel. A nyomtató meg se nyikkan.
Holnap folytatom a hibakeresést, elég gyatra amúgy a forrasztás.
Merre induljak el?
Köszönöm a segítséget!