Trying to locate a part number: RC2-2879-000 for a Canon office printer, having no luck. Attached photo of it here.
These use to be rebuildable, where you could snap them open and replace the IR diode and receiver, but not sure if thats still possible.
Sziasztok !
Segítségeteket szeretném kérni abban , hogy van egy MPC190-es nyomtatóm először tintateie hibakódja volt azt megoldottam ,viszont most nincs hibaüzenet egyik napról a másikra nem nyomtat.
Teljesen úgy tesz mintha nyomtatna csak üres papír jön ki belőle .
A patronok tele vannak és a fej sem lehet beszáradva mert ha törölgetem jön belőle a tinta mindegyik szín.Nem tudom szoftveres vagy hardveres gondja lehet . előre is köszönöm : xirpa
Hellótok!
A tárgybéli nyomtató 1700-as hibát jelez, törölnöm kellene a tinta hulladéklerakó számlálóját. Az interneten ehhez a típushoz nem találtam semmit, a többi nyomtatóhoz ajánlott nyomogatások sikertelenek.
Tud ebben valaki segíteni?
Előre is köszönöm.
Sziasztok!
Ez nem igazán javítási ügy, lehet, hogy nem ide kellene föltennem...
A kedvesemnek van egy szgépe, azon pedig a Windows 10 van telepítve. És van egy Canon Prixma MP210-es nyomtatója, amivel tud nyomtatni.
Viszont most kellett volna scennelni, de nem tud, mert a telepítő programok között nincs ehhez a nyomtatóhoz illesztő-telepítő program.
Tudna valaki segíteni, úgy, hogy meg is értsük, mert mindketten a laikusok táborához tartozunk ebben a témában.
Köszönettel:
Attila